1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Zula Aimbot Wallhack Hilesi 30.12.2017

Zula Aimbot Wallhack Hilesi 30.12.2017

Tamamen Türk mühendisler tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen Zula, son zamanların en iyi FPS oyunu olarak gösterilmekte. Rakibi CS:GO, Wolfteam gibi oyunlara nazaranla daha iyi bir sistem yapısına sahip olduğunu, grafikleri ile bizlere en iyi seçenekler oluşturduğunu söyleyebiliriz. Harita yapısı olarak gerçekçi Türkiye’den şehir ve bölge temaları kullanması oyuncuların oyunu benimsemesine büyük oranda katkı sağlamakta. Oyun her ne kadar bir Türk oyunu olsa da maalesef ki bizim hile penceremizden maalesef kaçamamakta. Zula Aimbot Wallhack hilesi, son zamanların en çok istek alan konuları arasında yer almakta idi. Uzun süredir üzerinde durduğumuz Zula hilesi nihayet yayında!

Hİle Özellikleri

  • Zula Aimbot Wallhack Hilesi adından da anlaşılacağı üzere kullanıcılara kapsamlı bir Wallhack hizmeti sunmakta. Bu hile aracılığı ile harita içerisinde bulunan tüm duvarların ve engellerin arkasını görebilir, rakiplerinizin yerlerini tespit edebilirsiniz.
  • Hile sadece Aimbot Wallhack hizmeti sunmadığını, bununla beraber sınırsız mermi, seri ateş, sekmeme hilesi, sınırsız can gibi ekstre olarak birçok olanaklar sunmaya çalışmakta.
  • Hileyi belirgin olarak kullanmanız durumunda geri bildirimler alabilir, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılabilirsiniz. Dikkatli bir kullanım ile bu hileyi kullanmanız durumunda herhangi bir uzaklaştırma olayı yaşamazsınız.

Hile Kurulumu

Bugüne kadar birkaç Zula hilesi paylaşımı yaptığımızı, yaptığımız her paylaşımda kurulumu video olarak eklediğimizi söylemek istiyoruz. Bu yazımızda da geçerli olan Zula Aimbot Wallhack 30.12.2017 hilesini de videolu olarak sizlere sunmaya çalışacağız. Video tarihine aldanmadan anlatımın güncel hilemi ile uyumlu olduğunu da ekleyelim.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Zula Aimbot Wallhack Hilesi 30.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir