1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

World of Tanks Aimbot Hile 16.12.2018

World of Tanks Aimbot Hile 16.12.2018

Online bilgisayar oyunları genel olarak FPS oyun türleri üzerinde olup kişisel müsabakalar şeklinde yürütülmektedir. Bu alanda farklılıklar meydana getirmek, oyun dünyası içerisinde yer alan kullanıcıların bir kısmını bünyelerine çekmek isteyen yapımcılar online oyunlar üzerinde büyük farklılıklar meydana getirmeye çalışmaktadırlar. World Of Tank oyunu yapılan karşılaşmaları tamamen tanklar ile yaparak tanklı mücadeleler sunmaya çalışmaktadır. Oyun içerisinde tank yapısı güçlü olanların daima ön planda olduklarını, kazanmayı etkileyen unsurlar arasında isabet oranının oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Bu yazımız içerisinde World of Tanks Aimbot Hile 16.12.2018 hilesini konu edinerek hile özellikleri ile beraber indirme linkini sizler ile paylaşmaya çalışacağız.

Hile Özellikleri

  • World of Tanks hilesi içerisinde yukarıda da belirttiğimiz üzere en büyük etmenin Aimbot olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede rakip tankları daha iyi nişanlayabilir, isabet oranınızı arttırarak istenilen noktadan vuruş yapabilirsiniz.
  • Hile, yüksek oranda vuruş kabiliyeti sunmaktadır. Her atılan atışın istenilen noktadan vurulması oyun içerisinde bazı sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.
  • Oyun içerisinde yüksek başarı elde edilmesinden dolayı şikayet alabileceğinizi, hesabınızın kapanma ihtimali olduğunu belirtelim. Bu konuda oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir.

Hile Kurulumu

  • Bilgisayarımızda World Of Tanks’ın kurulu olduğu bölüm olan World_of_Tanks\res_mods\0.9.21.0.3 klasörüne giriş yapın.
  • World of Tanks hilesini aşağıdaki linkten indirerek klasörden çıkarın. Hile dosyalarını yukarıda belirttiğimiz uzantıya giriş yaparak hile dosyalarını bu dosya içerisine atınız.
  • Oyuna giriş yaparak Numpad6 ve Numpad9 tuşuna basarak hileyi aktif edebilirsiniz.

Hileyi İndir

İndirme Linki :İNDİR

World of Tanks Aimbot Hile 16.12.2018


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir