1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Wolfteam Tek Atma ve Envanter Hilesi 14.12.2017

Wolfteam Tek Atma ve Envanter Hilesi 14.12.2017

Çağımızın en popüler oyunları arasında yer alan Wolfteam, neredeyse hilenin en çok döndüğü online oyun olarak gösterilmekte. Hile sistemlerinin ilk çıktığı dönemlerde birçok kişi hilelere karşı isyan ederek oyun bırakma teşebbüslerine girse de artık oyun içerisindeki herkes farklı kategoriler içerisinde yer alan hileleri kullanmakta. Bu hileler arasında sıklıkla Tek Atma ve Envanter Hilelerinin yer aldığını söyleyebiliriz. Hile içerikleri ve özellikleri hakkındaki bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır. Konumuzun sonunda atılan tarihler, o hilenin güncelliğini gösterdiğini de eklemeden geçmek istemiyoruz.

Hile Özellikleri

  • Wolfteam Tek Atma ve Envanter Hilesine sahip olan oyuncular, oyun içerisinde hangi silahı kullanırlarsa kullansınlar rakiplerine tek atabilecek güce sahip olurlar.
  • Bu hile mermilerin sekmeden doğrudan rakiplere ulaşmasına, hedefin istenilen yerden tek atarak öldürülmesini sağlamakta.
  • Aynı zamanda bu hile oyunculara sahip oldukları silahlardan sınırsız mermi kullanmalarına, saniyede 100 mermi atabilecek güce sahip olmalarını sağlamakta.
  • Wolfteam Tek Atma ve Envanter Hilesi ile oyun içerisinde yer alan tüm ekipmanlara daha önceden de bahsettiğimiz gibi ücretsiz sahip olabilirler.

Hile Kurulumu

  • Wolfteam Tek Atma ve Envanter Hilesi 14.12.2017 hilesine getirilen güncellemelerden dolayı kurulumu biraz zorlaştırılmıştır. Bu nedenle okuyucularımızın yazılı anlatımdan ziyade videolu anlatım üzerinden hileyi kurmalarını istiyoruz.

Videolu Anlatım

Hileyi İndir

İndirme Linki: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

Wolfteam Tek Atma ve Envanter Hilesi 14.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir