1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Wolfteam Karakter ve Envanter Hilesi 17.12.2017

Wolfteam Karakter ve Envanter Hilesi 17.12.2017

Wolfteam üzerine yaptığımız çalışmaların devam ettiğini, hile paylaşımlarına ara vermeden sürdürdüğümüzü belirtmek istiyoruz. En son 14 Aralıkta paylaştığımız hilenin bertaraf edildiğini, oyuna gelen gizli bir güncelleme ile engellendiğini gördük. Oyun üzerine çalışma yapan ekibimizin çalışmaları sonucunda hilenin yeni güncellemesinin geliştirildiğini, var olan özelliklere yenilerin eklendiğini hatırlatarak konumuza başlangıçtan giriş yapmak istiyoruz. Arama motorları üzerinden internet adreslerimize giriş yapan kişilerin hile hakkında bilgilerinin olmamasından dolayı en baştan hile özelliklerinden başlayarak kurulum ve indirme seçeneklerinin paylaşımını sağlayacağız.

Hile Özellikleri

  • Wolfteam üzerine hazırlanmış en güncel hilemizin içeriğinde karakter hilesinin yer aldığını söyleyebiliriz. Bu hile aracılığıyla oyun içerisinde bulunan tüm karakterlere ücretsiz sahip olarak sıkıntısızca kullanabilirsiniz.
  • Bu karakteri sınırsız can, sınırsız takla, ışınlanma özelliğine sahip olarak kullanabilir, kurta kurt savaşlarında ölümsüz olarak galibiyetler çıkarabilirsiniz.
  • Envanter özelliği sayesinde oyun içerisinde yer alan tüm silah ve ek ekipmanlara sahip olabilir, ücretli olarak satılanlara herhangi bir ücret vermezsiniz.

Oyun içerisinde yapılan bazı düzenlemeler nedeni ile envanter hile bölümü tam olarak işlevsel çalışmamaktadır. her maç içerisinde envanter özelliğini aktif etmemeye çalışın. Sürekli kullanım oyundan atılmaya, yasaklanmaların meydana gelmesine neden olmakta.

Hile Kurulumu(Video)

Hile kurulumu oldukça karışık olmasından dolayı en ayrıntısına kadar tüm aşamaları baştan uygulayarak video çekmek istedik. Video izledikten sonra halen sorun yaşayan kişiler yorum kutusu üzerinden bizlerle iletişime geçebilir.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

Wolfteam Karakter ve Envanter Hilesi 17.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir