1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Wolfteam Karakter ve Envanter Hilesi 11.01.2018

Wolfteam Karakter ve Envanter Hilesi 11.01.2018

Wolfteam üzerine bugüne kadar birçok başarıya imza atmış, oyunun ne kadar engellemek istese de bir türlü engelleyemediği hilelere imza attığımızı söylemek istiyoruz. 2018 yılı içerisinde de paylaşımlara devam ettiğimizi, yılın ilk gününden yeni Wolfteam hileleri paylaşmaya devam ettiğimizi hatırlatmak istiyoruz. 2018 içerisinde denetimlerini bir hayli artıran yapımcı şirket bizlere ne kadar da göz açtırmasa da biz paylaşımlara devam ediyoruz. Wolfteam Karakter ve Envanter Hilesi 11.01.2018 içerisinde bazı değişiklikler getirdiğimizi ve kullanım süresini uzatabilmek adına bazı önemli değişikliklere gittiğimizi belirtmek istiyoruz. Hile özelliklerimizden bahsedecek olursak;

Hile Özellikleri

  • Wolfteam Karakter ve Envanter Hilesi 11.01.2018 içerisinde daha önce sıklıkla yaşanılan sıkıntılardan birisi olan Envanter sorununa açıklık getirdiğimizi belirtmek istiyoruz. Daha önceki hilelerde yer alan maksimum 2 saatlik kullanım süresini bir hayli uzattığımızı uzun süre kullanılabilir hale getirdiğimizi gururla belirtmek istiyoruz. Bu hile oyun içerisinde bulunan tüm envanter özelliklerini kişilere ücretsiz olarak sunmaktadır.
  • Karakter hilesi ise standart olarak oyun içerisinde bulunan tüm ücretli oyun karakterlerini ücretsiz olarak edinilmesini sağlamakta. Bu sayede oyuncuların daha güçlü olabileceğini ve rakiplerini alt edebileceğini belirtmek istiyoruz.
  • Hilenin kurulumunu video olarak eklediğimizi, ekleme tarihimizin eski olarak görünmesine karşın güncelliğini koruduğunu belirtmek isteriz.

Hile Kurulumu (Video)

Kurulum, okuyucularımıza kolaylık olması açısından video üzerinden anlatılmıştır.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

Wolfteam Karakter ve Envanter Hilesi 11.01.2018


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir