1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Wolfteam Karakter ve Envanter Hilesi 04.01.2018

Wolfteam Karakter ve Envanter Hilesi 04.01.2018

Türkiye’nin en renkli FPS oyunları arasında gösterilen Wolfteam, genç neslin oynamak istediği en güzel online oyunlar arasında yer almakta. Oyun içerisinde sayısız karakter, ekipman, harita gibi etmenlerin olması ve senaryosunun güzel bir şekilde kurgulanmış olması oyunun daima güncel kalmasına olanak sağlamakta. Wolfteam oyunun piyasaya sürüldüğü günden bu yana oyuncuların kullanımına sunulan karakter ve envanter hilesini güncellemeye, geliştirmeye devam ediyoruz. Daha üst düzey etkinlikleri ile beraber kullanıcı isteklerini ön planda tutmamız hilenin her geçen gün popüler olmasına ve kullanımlarında artışlar meydana gelmesi hile paylaşım sayılarının artmasına neden olmakta. Wolfteam Karakter ve Envanter Hilesi 04.01.2018 ile ilgili detaylar aşağıda yer almakta.

Hile Özellikleri

  • Wolfteam karakter hilesini 2018 yılının ilk günlerinde yeniden güncellediğimizi, hile içerisinde kullanılamayan karakterlerin tamamını kullanılabilir hale getirdiğimizi belirtmek istiyoruz. Bu hilenin güncellenmiş versiyonu sayesinde oyun içerisinde ücretli olarak satılan tüm karakterlere ücretsiz olarak sahip olabileceğimizi belirtelim.
  • Envanter hilesi hile sürümlerimizin neredeyse tamamında sorunlu olduğunu, bu hileyi aktif ettiklerinde oyunun komple kapandığını ifade etmekteydiler. Uzun uğraşlar sonucunda bu sorunu da ortadan kaldırmış bulunmaktayız.
  • Wolfteam Karakter ve Envanter Hilesi 04.01.2018 içerisinde sekmeme, sınırsız mermi, ölümsüzlük, takla gibi bölümlerinde yer aldığını söyleyebiliriz.

Hile Kurulumu

Wolfteam Karakter ve Envanter Hilesi 04.01.2018 değişen özellikler nedeni ile diğer sürümlerden farklılıklar gösterebilmektedir. Bu nedenle kurulumun evrelerini videolu olarak göstermeye çalıştık.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

Wolfteam Karakter ve Envanter Hilesi 04.01.2018


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir