1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

Wolfteam Hileleri Vip v5.1 Hack 20.08.2017

Wolfteam Hileleri Vip v5.1 Hack 01.07.2017

Hepinize selamlar, uzun bir aradan sonra tekrar beraberiz. 2017 Temmuz ayının ilk wolfteam hile paylaşımını yapıyorum. Bu hile yukarıda resimde gözüken hack özelliklerinin tamamını içerir. Sizlerden tek ricamız hileleri kullanırken mutlaka virüs taramasından geçirerek kullanmanız. Çünkü yapılan bütün oyun hilelerin de virüs programları mutlaka virüs bulur. Daha fazla Wolfteam Hileleri istiyorsanız OyunHilecik.com’u arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler diliyoruz.

Wolfteam Vip Hack

Wolfteam, FPS oyunları arasında ülkemizde en çok oynanan oyunlardan biridir. Joygame desteği ile sunulan oyunun en büyük avantajlarından biri ise tamamen Türkçe olmasıdır. Bilindiği gibi bir çok oyun aslında yurtdışında yazılmakta ve ne yazık ki Türkçe versiyonlarını bulmak çok zor olmakta. Ancak bu yun Türkçe özelliği sayesinde ülkemizde insanların büyük beğenisini kazanmıştır. Wolfteam hileleri ile Türkçe olan bu oyunu daha zevkli hale getirebilirsiniz.

Wolfteam hileleri sayesinde oyunda aslında yapamadığınız bir çok aksiyonu gerçekleştirebilirsiniz. Normalde çok zor olan veya para ile alınabilecek bazı özellikler hileler ile yapılabilmektedir. Ancak çeşitli güncellemeler ile hileler zaman içerisinde işe yaramaz hale gelmektedir. Bu nedenle her zaman güncel hileleri takip etmelisiniz.

Yazılı Anlatım

1-) Öncelikle en alttaki bölümden facebook ile arkadaşlarınızla paylaşınız.

2-) Daha sonra aşağıdaki adımları yaparken bu sayfanın hep açık kalması gerekiyor.

3-) Hileyi indirin, masaüstüne atıp rardan çıkartınız.

4-) Çıkan dosyayı yönetici olarak çalıştırın.

5-) Wolfteam’a giriş yapan xigncode dolarken start butonuna tıklayın.

6-) Yukarıda ki resimde ki ekran gelecektir. İstediğiniz özellikleri seçebilirsiniz.

İndirme Linkleri ve Virüs Total

[Tıkla – İndir]

[Tıkla – Virüs Total]


Arkadaşlarınla Paylaş!
2 Yorum

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir