1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Wolfteam Güncellenen Karakter ve Envanter Hilesi

Wolfteam Güncellenen Karakter ve Envanter Hilesi

Neredeyse her gün paylaşmayı gelenek haline getirdiğimiz Wolfteam hile paylaşımına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Biz paylaşım yaptıkça oyun ekibi bu hilelerin kaldırılabilmesi için büyük çalışmalar yürütmektedir. Online oyunların kaderi olan bu tür hileler sonsuza kadar kesinlikle engellemezdir. Yazılım dünyası içerisinde sistemsel açıkların her zaman bulunduğunu, işini bilen yazılımcıların daima hile geliştirdiklerinden bahsetmek istiyoruz. Diğer hilelerimiz gibi bu hile içerisinde de Wolfteam oyununa ait güncellenen Karakter ve Envanter hilesinden bahsetmek istiyoruz. Arama motorlarından gelen yeni okuyucularımız için öncelikle hile özelliklerine değinelim.

Hile Özellikleri

  • Güncellenen hilemiz içerisinde oyun içerisinde ihtiyaç duyulan en büyük özelliklerden birisi olan karakter hilesi bulunmaktadır. Bu sayede istenilen karaktere ücretsiz olarak sahip olabilir, sınırsız şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Yine bu hile aracılığıyla oyun içerisinde satılan tüm ücretli ekipmanlara sahip olabilir, envanterinizi zenginleştirilerek müsabakalar gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bu hile içerisinde ekstre olarak Sekmeme, ölümsüzlük, sınırsız mermi , istenilen kişiye tek atma gibi özellikler de bulunmaktadır.
  • Hile maksimum 1 ya da 2 gün çalışmaktadır.

Hile Kurulumu

  • Hile kurulumuna geçmeden önce değinmek istediğimiz bazı noktalar bulunmaktadır. Öncelikle hile içerisinde yer alan envanter hilesini çok uzun süre kullanmayınız. Sürekli kullanım durumunda oyunun anlık olarak kapandığını görebilirsiniz. Hile kurulumunda birçok ince ayar olmasından dolayı yazılı anlatımdan ziyade videolu anlatım üzerine yoğunlaşmayı tercih ettik.

Video Kurulumu

https://www.youtube.com/watch?v=gKfpvHesdBs

İndirme Seçenekleri

Hileyi İndir: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

Wolfteam Güncellenen Karakter ve Envanter Hilesi 12.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir