1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Wolfteam Güncel Karakter ve Envanter Hilesi 31.12.2017

Wolfteam Güncel Karakter ve Envanter Hilesi 31.12.2017

Belirli bir yaş kitlesi tarafından benimsenen, internet cafelerin en çok oynanan oyunlarından birisi olarak gösterilen Wolfteam, halen güncelliğini korumakta olup belirli bir kitle tarafından oynanmakta. Oyun üzerine büyük ilginin devam ettiğini hem yasal hem de yasadışı isteklerin giderek arttığını görmekteyiz. Oyun yetkililerinden daha bol harita, silah, ekipman ve karakter isteklerinde bulunan oyuncular, bizlerden de oyun içerisinde çalışan hileler yapmamızı istemekte. Uzun süredir üzerinde yoğunlaştığımız karakter ve envanter hilesini sürekli güncelliyor, engellenmesi durumunda yeni bir sürümünü hayata geçirmeye çalışıyoruz. Oyun ekibi geliştirdiğimiz hileyi engellemek için ne kadar uğraşsalar da hilenin yeni sürümünü geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Hile Özellikleri

  • Wolfteam güncel hilemiz içerisinde aktif olarak karakter hilesinin yer aldığını söyleyebiliriz. Bu özellik içerisinde oyuna eklenen eski yeni tüm karakter özelliklerini ücretsiz olarak edinebilirsiniz.
  • Envanter hilesi de aynı şekilde oyun içerisinde yer alan tüm eski ve yeni ekipmanların envanteriniz içerisinde tamamen ücretsiz olarak yer almasına olanak sağlar.
  • Aynı zamanda da güncel hilemiz içerisinde sınırsız mermi, sınırsız can, ölümsüzlük, seri ateş gibi özellikler de yer almaktadır.

Hile Kurulumu

Her zaman olduğu hile kurulumlarımızı yazılı olarak anlatmaktan kaçınıyor, daha anlaşılabilir olması için video çekerek anlatmak istiyoruz. Videoların eklenme tarihi biraz eski gibi görünse de temelde aynı işlemlerin yer aldığını ve hilelerin güncel olarak yer aldığını belirtmek istiyoruz.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

Wolfteam Güncel Karakter ve Envanter Hilesi 31.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir