1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

Wolfteam Güncel Envanter ve Karakter Hilesi 17.01.2018

Wolfteam Güncel Envanter ve Karakter Hilesi 17.01.2018

2018 yılının en güncel Wolfteam hilemizin 17.01.2018 tarihi ile websitemiz içerisinde bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Uzun bir dönemden beri belki de haftada birkaç günümüzü Wolfteam’a ayırıyor, kaldırılan hilelerin yenilenmesi için çabalar gösterdiğimizi belirtmek istiyoruz. FPS oyunları içerisinde bir zamanlar lider konumunda yer alan bu oyun, zaman içerisinde birçok kişinin oyunu terk etmesi ile beraber alt tabakalarda kaldıklarını söyleyebiliriz. Hile içerisinde oyun içerisinde geçerli olabilecek onlarca kategoriden özellikler olduğun, kurulum videosunu izlemeniz durumunda istediğiniz özellikleri kolaylıkla açıp kapayabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Wolfteam Güncel Envanter ve Karakter Hilesi 17.01.2018 hilesi özelliklerine gelecek olursak;

Hile Özellikleri

  • Wolfteam Güncel Envanter ve Karakter Hilesi 17.01.2018 içerisinde yer alan özelliklerden ilki Envanter hilesi olduğunu, bu hile sayesinde artık hiçbir iteme ücret vermeden sahip olabileceğinizi belirtmek istiyoruz.
  • Yine aynı şekilde karakter hilesinin yer aldığını, oyun içerisinde yer alan tüm karakterlere ücret vermeden sahip olabileceğinizi belirtmek istiyoruz.
  • Takla hilesi, seri mermi, ölümsüzlük, seri ateş, aimbot, sekmeme hilesi, Wallhack gibi onlarca alt seçeneğin yer aldığını, hile paneli içerisinden istenilen hileleri istenilen zamanda aktif edilebileceğinizi belirtmek istiyoruz.

Hile Kurulumu

2018 yılının en güncel Wolfteam hilesi olmasından dolayı kurulum sistemlerinde bazı değişiklikler meydana getirildiğini söyleyebiliriz. Yapılan düzenlemeler sonucunda güncellenen hilemizin yeni sürümü aşağıdaki video üzerinden kolaylıkla kurulabilmektedir.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

Wolfteam Güncel Envanter ve Karakter Hilesi 17.01.2018


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir