1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Wolfteam Enventar – Karakter – Ölümsüzlük Full Özellikli Hile

Wolfteam Enventar – Karakter – Ölümsüzlük Full Özellikli Hile

Fark ederseniz neredeyse hergün bir adet Wolfteam hilesi paylaşıyor, oyuncuların kendi adına oyundan keyif almalarına olanak sağlamakta. Oyun yapımcı ve geliştirici ekipler hergün paylaşılan hilelerin bertaraf edilmesine neden olmakta olup kullanım dışı edilmektedir. Bu yazımızda paylaştığımız hilemiz tam sistem profesyonel bir şekilde tasarlanmış olup uzun bir süre kullanımda kalacağını umut etmekteyiz. Yeni güncellemeler gelse de bu hile üzerine özel olarak yoğunlaşılacağını da ekleyerek oldukça güzel sonuçlar alabileceğimizi söylemek istiyoruz. Hile özelliklerden bahsedecek olursak;

Hile Özellikleri

  • Wolfteam hileyi edinen kişiler öncelikle oyun içerisinde satılan tüm ekipmanları ücretsiz olarak edinerek envanterleri içerisinde yer edinmelerine olanak sağlamaktadırlar.
  • Müsabakalara giren her hileli oyuncu ölümsüz olarak oyuna başlamakta olup mermilerden kendilerini kolaylıkla koruyabilmektedirler.
  • Karakter, oyunun en can alıcı noktası olup oyuncuların diğer oyuncular üzerine baskı kurmalarına büyük oranda olanak sağlamaktadırlar.  Oyunun kurulumu biraz karışık olup hem yazılı hem de yazılı olarak anlatmaya çalışacağız.

Hile Kurulumu

  • Aşağıda yer alan hile indirme bağlantısından hileyi bilgisayara indirip masa üstüne taşıyın.
  • İndirilen dosya içerisinde yer alan Fhack adlı dosyayı çalıştırıp bazı dosyaların yüklenmesinin tamamlanmasını bekleyin.
  • Bu aşamadan sonra yapılmasını gerekenleri videodan izleyerek hilenin kurulumunu tamamlayın.
  • Son olarak FHack dosyasını yönetici olarak çalıştırıp Wolteam’a açarak hesaba giriş yapın.
  • Hile bu aşamadan sonra son birkaç ayar isteyecektir. Menülerden istenilen özellikleri aktif etmeniz durumunda aktif hale gelecektir.

Videolu Kurulum

İndirme Linki

İndirme Linki: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

Wolfteam Enventar – Karakter – Ölümsüzlük Full Özellikli Hile 11.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir