1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Wolfteam Beta Güncel Karakter ve Envanter Hilesi 24.12.2017

Wolfteam Beta Güncel Karakter ve Envanter Hilesi 24.12.2017

Geçtiğimiz günlerde anlatımını yaptığımız Wolfteam Beta Güncel Karakter ve Envanter Hilesinin bugün akşam saatlerinde engellendiğini, oyuncuların artık kullanımı dışına bırakıldığı haberini aldık. Yaptığımız çalışmalar sonucunda sistemdeki açıklar üzerinden Beta hile sürümümüzün güncelleme çalışmalarına başlamış, ancak bu saate yayına hazır olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu hile içerisine daha önce kullanımını önermediğimiz birçok sistemin de aktif hale getirildiğini, sıkıntısız olarak kullanılabildiğini belirtmek istiyoruz. Wolfteam Beta Güncel Karakter ve Envanter Hilesi 24.12.2017 sürümü ile geçerliliğini gösterecek olup ne zamana kadar kullanımda olacağını tam tahmin edemeyerek özellikleri bölümüne geçmek istiyoruz.

Hile Özellikleri

  • Güncellenen Wolfteam Beta hilemiz ile geçmiş sürümlerde geçerliliğini tam olarak gösteremeyen envanter hilesinin aktif hale getirildiğini, oyun içerisinde yer alan tüm ekipmanların sınırsız şekilde tamamen ücretsiz kullanabileceğinizi belirtmek istiyoruz.
  • Karakter hilesinde herhangi bir değişiklik olmadığını, istenilen kurt tipine sahip olarak üst düzey özelliklere sahip olunabileceğini de eklemek istiyoruz.
  • Hile içerisinde stabil olarak çalışan sekmeme hilesi, sınırsız mermi, ölümsüzlük, seri ateş gibi birçok özellikler bulunmaktadır.
  • Hileyi açan kişiler, panel üzerinden hangi hile özelliklerini kullanmak istiyorlar ise o hile özelliklerinin tiklerini açmalıdırlar.

Hile Kurulumu

20 Aralık’ta açtığımız konuda hile kurulumunu video olarak anlatmaya çalıştık. O videonun bu hile içinde geçerli olduğunu, kurulumların aynı düzen ile ilerlediğini belirtmek istiyoruz.

İndirme Linki

İndirme Linki: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

Wolfteam Beta Güncel Karakter ve Envanter Hilesi 24.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir