1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Wolfteam Beta Envanter ve Karakter Hilesi 28.12.2017

Wolfteam Beta Envanter ve Karakter Hilesi 28.12.2017

Wolfteam hile konusunda en çok ziyaret edilen internet sitesi olmamızın gururunu yaşıyor, hile paylaşımlarını eksiksiz olarak yerine getirmeye çalışıyoruz. Beta hile sürümü içerisinde sürekli olarak Wolfteam içerisinde kullanılabilir karakter ve envanter hilesi geliştiriyor, okuyucularımızın kullanabilmesi için  yayına alıyoruz. Beta hile sürümümüz sürekli engellenmeye çalıştığı için aktiflik süresi genel olarak birkaç gün sürmektedir. Oyun yetkilileri ne kadar da hileyi kaldırmak üzere mesai harcasalarda bizler hile geliştirebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Beta hilemiz içerisinde yer alan özelliklerden bahsedecek olursak;

Hile Özellikleri

  • Beta Wolfteam hile özelliklerimizin en büyüğü bilindiği üzere  karakter hilesi olduğunu söyleyebiliriz. Karakter hilesi sayesinde oyun içerisinde gerçek para ile satılan tüm karakterlere sahip olabilir, karşılaşmalardaki en güçlü aday olabilirsiniz.
  • Envanter hilesi çoğu zaman oyun içerisinde bazı hataların oluşmasına neden olmakta. Sürekli kullanılmaması durumunda kişilerin envanterine oyun içerisinde ücretli olarak satılan ürünlerin eklenmesini sağlar.  Unutmadan bu hileyi yaptığınız maçlarda ara ara kullanmanız gerekiyor.
  • Hile, diğer sürümlerdeki gibi ölümsüzlük, sekmeme, seri atış, sınırsız mermi gibi özellikler barındırmakta. Her zaman olduğu gibi oyunun kurulumunu video üzerinden göstermeye çalışacağız.

Hile Kurulumu (Video)

Daha önce hile kurulumunu sayısız yapmış olan kişiler deneyim kazanmışlardır fakat burada oyuna yeni başlayanlar için kurulumu baştan sonra gerçekleştirecek şekilde anlatmaya çalışacağız.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

Wolfteam Beta Envanter ve Karakter Hilesi 28.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir