1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Wolfteam Base Tarama ve Envanter Hilesi 15.12.2017

Wolfteam Base Tarama ve Envanter Hilesi 15.12.2017

Wolfteam içerisinde paylaşılan hileler her zaman sabit olmadığını farklı kategoriler içerisinde her gün düzenli olarak farklı kullanım alanlarına sahip hileler paylaşmaya çalıştığımızı belirtmek istiyoruz. Sürekli hile kullanan kişiler hilelerin en işe yaradığını, kurulumlarının nasıl yapıldığını, oyun içerisinde nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi konulara hakim olduğunu söyleyebiliriz. Bu yazımız içerisinde de oyun içerisinde sıklıkla sorulan ve merak edilen Base tarama ve Envanter hilelerinin neler olduğunu, özelliklerinin nelerden oluştuğuna değinmeye çalışacağız.

Hile Özellikleri

  • Wolfteam Base Tarama hilesini indiren kişiler, sahip oldukları silahlar ile sınırsız ateş atabilme gücüne sahip olabilirler.
  • Ateşleme gücü o kadar şiddetlidir ki saniyede atılan mermi sayısı 100’e kadar çıkmaktadır. Bu sayede base içerisinde yeni doğan kişiler otomatik ve seri olarak öldürülebilmektedirler.
  • Yine sahip olunan silahların sekme özelliği kapalı olup atışlarını tam 12’den vurduğunu da eklemeden geçmek istemiyoruz.
  • Envanter hilesi ile bilinen klasik bir hile olduğunu, oyun içerisinde ücretli olarak sunulan ekipmanların ücretsiz olarak kullanabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Envanter hilesini çok sık kullanmak oyunun sık sık kapanmasına neden olabilmekte.

Hile Kurulumu (Video)

Hile kurulumu oldukça karışık olmasından dolayı yazılı anlatımın net olarak anlaşılamayacağını düşünük. Bu nedenle kurulumu sıfırdan yaparak kurulumu ince detayına kadar anlatmaya çalıştık.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

Wolfteam Base Tarama ve Envanter Hilesi 15.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir