1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Transformice Teleport Hilesi 20.12.2017

Transformice Teleport Hilesi 20.12.2017

Dünya üzerindeki oyun dünyası içerisinde özel bir yere sahip olan tarayıcı oyunları, her birisinin kendisine özel kullanıcı ve oyuncu sayısı bulunarak sektör içerisinde yer edinmeye çalıştıkları gözlemlenmekte. Browser oyunlar içerisinde özellikle çocuk kitle tarafından sıklıkla takip edilen Transformice binlerce kişinin aynı anda bir para peşinden koşmalarına olanak sağlamakta. Transformice oyunu temelde fare karakterine sahip olan kişilerin bir peynir etrafında geçen mücadelesini konu edinmekte olup kimin birinci olarak peyniri elde edebileceği üzerine kurulmuştur. Bu esnada rakiplerinizi de alt edebileceğiniz özel bir rekabet sisteminin de bulunduğunu söyleyebiliriz.

Hile Özellikleri

  • Transformice Teleport Hilesi 20.12.2017 hilesini aşağıdaki bağlantıdan indiren kişiler, hileyi kurmaları durumunda adından da anlaşılabileceği üzere teleport hilesine sahip olmaktadırlar.
  • Bu hile sayesinde oyun başladığında peynire hemen ulaşarak oyunun sizden yana sonuçlanmasına olanak sağlayabilirsiniz.
  • Bu hile aracılığı ile peynir yuvalarına anlık olarak ışınlanarak firs kasabilmelerine olanaklar sağlamakta.
  • Hileyi sürekli olarak kullanmak ban riski oluşturabileceğini hatırlatmak isteriz.
  • Hile dosyaları içerisinde yer alan bazı kodların virüs olarak algılandığını görmekteyiz. Bu kodların bilgisayarlara herhangi bir zararları bulunmamaktadır.

Hile Kurulumu(Videolu)

Browser oyunlarında hile yapmak normal oyunlara oranla oldukça zordur. Bu nedenle kurulumu videolu olarak anlatmak istedik. Videolu Anlatım üzerinden sorun yaşayan kişiler yorum bağlantısı üzerinden bize yazları durumunda yardımcı olabileceğimizi de hatırlatmak istiyoruz.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

Transformice Teleport Hilesi 20.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir