1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Transformice Speed ve Teleport Hilesi 22.12.2017

Transformice Speed ve Teleport Hilesi 22.12.2017

Web tabanlı online oyunlar içerisinde kendisine has oldukça büyük bir kitlesi bulunan Transformice, her geçen gün kendisini geliştirerek büyümeye ve gelişmeye devam etmekte. Web tabanlı oyunların birçoğu bugüne kadar başarılı olamamış, birçoğu daha büyüme arifesinde iken kapanmaya mahkum kalmıştır. Transformice oyunu, özellikle gelişme evresindeki çocuklar tarafından oynanması nedeni ile hem eğlenceli hem de güzel vakit geçirme aracı olarak gösterilmekte. Oyun içerisinde her geçen gün artan hile kullanımları sonucunda bizlerde bir hile geliştirmek istediğimizi belirterek oldukça efsanevi özelliklere sahip olan sürüm ortaya çıkardığımızı belirtmek istiyoruz.

Hilenin Özellikleri

  • Bu hile aracılığı ile istediğiniz her yerden sınırsız bir şekilde item oluşturarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Speed (hız) hilesi sayesinde oyun içerisinde büyük avantaj yakalayabilir, peynire ulaşmanın en kısa yollarını bulabilirsiniz.
  • Rota Construtor sayesinde oyun içerisinde boş gezinmeler yapmadan çevrenizde yer alan nesnelerin konumlarını görebilirsiniz.
  • Teleport yani ışınlanma hilesi sayesinde oyun üzerinde belirlediğiniz her noktaya ışınlanabilir, diğer oyuncular ile dalga geçerek eğlenebilirsiniz.
  • Oyun içerisinde 13 adet hile bulunduğunu, bu hileleri oyuna giriş yapmanız durumunda erişebileceğinizi belirtmek istiyoruz. Hileyi dengesiz, şüphe çekici olarak kullanmanız oyundan uzaklaştırılmanıza neden olabilmekte.

Hile Kurulumu (Videolu)

Anlatım üzerinden yapamayacak olanlar için hilenin tüm aşamaların yer aldığı videolu kurulumu yayınlamak istedik.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

Transformice Speed ve Teleport Hilesi 22.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir