1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Transformice Multi Hack Speed ve Teleport Hilesi 30.12.2017

Transformice Multi Hack Speed ve Teleport Hilesi 30.12.2017

Tronformice oyununa olan ilginin son dönemlerde giderek artması oyun üzerine yapılan faaliyetlerinde giderek artmasına neden olmuş durumda. Oyun üzerine gelen talepler içerisinde ik sıranın hileler üzerine olmasının bizleri şaşırtmadığını, bu konuyu ele alan bir dizi girişimler başlattığımızı daha önce duyurmuştuk. Geçtiğimiz günlerde bu oyun üzerine paylaştığımız hilelerin bir kısmının engellendiğini gördük. Tarayıcı tabanlı bir oyun olmasından dolayı hilelerin daha çabuk keşfedildiğini ve üzerine daha hızlı önlemler alınmasından dolayı maalesef hilelerin aktiflik süreleri çok uzun olmamakta. Bu yazımız içerisinde güncel olan bir Transformice Multi Hack Speed ve Teleport Hilesi paylaşacağız. Hilemiz 30.12.2017 itibari ile aktifliğini korumaktadır.

Hile Özellikleri

  • Transformice Multi Hack Speed ve Teleport Hilesinin oyunculara sağlamış olduğu en güzel kolaylıklardan iki Speed yani hız hilesidir. Bu hile ile rakiplerinize oranla daha hızlı olabilir ve peynire ilk ulaşan kişi olma gururunu taşıyabilirsiniz.
  • Hilenin sağlamış olduğu ikinci özellikten bahsedecek olursak; Teleport hilesi ile oyun içerisinde istediğiniz noktaya ışınlanabilir, mağlup olma durumunu ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Hile içerisinde 4 farklı bölüm daha olduğunu bu bölümleri sadece indirenler tarafından görülebildiğini belirtmek istiyoruz.

Hile Kurulumu

Transformice Multi Hack Speed ve Teleport Hilesi 30.12.2017 hilemiz tarayıcı tabanlı bir oyuna ait olmasından dolayı kurulum biraz zor ve belirli süreçler gerektirmektedir. Bu nedenle kurulumu video üzerinden anlatmaya çalıştığımızı, okuyucularımıza kolaylıklar sağlamak istiyoruz.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

Transformice Multi Hack Speed ve Teleport Hilesi 30.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir