1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Slither.io Mods – Speed – God Mode – Zoom Hilesi

Slither.io Mods – Speed – God Mode – Zoom Hilesi

Tarayıcı oyunlarına olan ilgi her geçen gün artmakta olup milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır. İlk olarak Agar.io ile fırtınalar estirmeye başlayan tarayıcı tabanlı oyunlar bünyesine Slither.io ile kaldığı yerden devam ediyor. Akıllı telefonların hayatımıza girmediği dönemlerde tuşlu telefonlar yaygın olarak kullanılmakta olup içeriğindeki oyunlar ile vakit geçirmeye çalışırdık. Snake olarak bilinen yılan oyunu ile büyüyen milyonlarca kişi Slither.io oyununa oldukça ilgi göstermiş durumda. Bu oyun, kişilerin yılan kontrolü sağlayarak rakiplerini yok etmek üzerine kurulmuştur.

Hile Özellikleri

  • Bu hile aracılığıyla oyun içerisinde normaldan daha fazla hıza sahip olabilir, rakiplerinizin önüne geçerek onları yok edebilirsiniz.
  • Hilenin sağladığını en güzel kolaylıklardan birisi de kişilerin kendilerini görünmez hale getirebildikleridir. Bu sayede istediği gibi harita içerisinde gezinebilen kişiler yine rakiplerini kolaylıkla alt edebilmektedirler.
  • Bu hile aracılığıyla harita içerisinde istenilen şekilde uzaklaştırma ve yakınlaştırma yapabilir, rahat bir oyun deneyimi oluşturabilirler.

Hile Kurulumu

  • Slither.io hile kurulumu yapabilmek için öncelikle aşağıda yer alan gönderi içerisinden hile kurulum dosyasını indirmeniz gerekmektedir.
  • Rarlı bir şekilde inen hile klasörünü rardan çıkararak hazı durumda bekletin.
  • Oyunu Chrome tarayıcısı üzerinden açarak tarayıcının Ayarlar bölümüne giriş yapın.
  • Ayarlar bölümünden uzantılara tıklayan kişiler hile dosyalarını bu bölüme sürüklemeleri durumunda hileyi aktif hale getirebilirler.
  • Hileyi aktif edebilmek için sağ üst bölüme gelecek olan Slither.io hack on ya da of bölümünden hileyi aktif ya da pasif hale getirebilirsiniz.

İndirme Linkleri

İndirme Linki: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

Slither.io Mods – Speed – God Mode – Zoom Hilesi 09.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir