1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

PUBG Çim Kaldırma ve No Recoil Hilesi 09.01.2018

PUBG Çim Kaldırma ve No Recoil Hilesi 09.01.2018

2018 yılı içerisinde dahi çıkacak oyunlar içerisinde kendisini gösterecek, liderlik koltuğu içerisinde yer olacak olan PUBG, büyüme ve gelişmeye devam ediyor. Oyun dünyasının en çok ilgi çeken oyunu olmasına karşın ücretli olarak sunulması oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor. 70 TL gibi bir fiyattan satılan oyun ülkemizden de yüzbinlerce oyuncuyu bünyesinde barındırmaya devam ediyor. Stratejiye dayalı bir oyun olmasından dolayı oyun içerisinde en çok aranılanlar arasında hilelerin ilk sırada olduğunu görüyoruz. Bu yazımızda birçok kişinin ortak isteği olan PUBG Çim Kaldırma ve No Recoil Hilesi 09.01.2018 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Hile Özellikleri

  • PUBG hileleri içerisinde ilk olarak oyun içerisinde yer alan tüm oyuncuları sarı yapan bir hilemizin yer aldığını görmekteyiz. Bu hile sayesinde rakiplerinizi daha net görerek saklanmalarının önüne geçebilirsiniz.
  • No Recoil hilesi ise oyuncuların hangi silah kullanılırsa kullanılsın doğrudan hedefe doğru ateşleme yapmasına olanak sağlar. Silahlar bu hile sayesinde sekmeden ateş yaparlar.
  • Çim kaldırma hilesi sayesinde oyun içerisinde bulunan tüm çimleri ortadan kaldırarak çim içerisinde saklanan kişileri de rahatlıkla görebilirsiniz.
  • Bu hile aynı zamanda FPS ayarını da optimize ederek güzel bir oynanışın meydana gelmesine olanak sağlamakta.

Hile Kurulumu (Video)

PUBG, Steam üzerinden yayınlanan bir oyun olmasından dolayı hile yapılımı ile beraber kurulumunda da zorluklar bulunmaktadır. Bu nedenle kurulumu daha çok video çekerek eklemek istedik.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

PUBG Çim Kaldırma ve No Recoil Hilesi 09.01.2018


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir