1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Pokemon GO Hilesi 10.07.2017

Pokemon GO Hilesi 10.07.2017

Bir çılgınlık olarak devam eden pokemon go sanal gerçeklik oyununun şimdide kullanıcıları tarafından değişik yöntemler ile birkaç hilesi çıkmış bulunmaktadır. Kullanıcıların daha çok pokemon yakalama hırsı ile çıkan bu hilenin amacı hırs doğrultusunda oluşan daha çok pokemon go yakalamaktır. Sokaklar da saatlerce yürümemek için gençlerin bulmuş olduğu bu yöntem ile artık saatlerce yürümede oturduğunuz yerden pokemon yakalama fırsatınız elinizin bir ucundadır.
Bilindiği üzere oyun içerisinde incense adında bir item bulunmaktadır. Bu itemi kullanmak için ve kullandığınızda etrafınızda ki bütün pokemonlar siz hareket etmeden önce size doğru yaklaşıyor ve aynı zamanda sizin artık saatlerce yürümenize gerek kalmıyor. Her oyunun hilesini bulabilen kullanıcılar oyun içerisinde her zaman için yapması gereken ne ise onu yapmakta iken incense hilesi bir sır gibi yayılmaya devam etmektedir. Oyunun amacı yürümeniz ve yürürken eğlenceli bir hal almasını sağlamanızdır.
Oyun bu ve bunun gibi hileler ile amacı dışına çıkarak aynı zaman da sizin yerinizden kıpırdamadan pokemonları bulmanıza yardımcı olacaktır. Keyifli ve heyecanlı geçen bu oyunun amacından dışına sapmasını istemeyen pokemon go kullanıcıları çok büyük bir zahmet içerisine girmeden daha rahat bir şekilde tek bir tuş ile yakınında ki pokemonları kendi ayağına getirecektir. Hileli olarak aynı zamanda bir çok uygulama da çıkmış bulunmaktadır. Bazı sitelerde hala yasak olmasına rağmen bütün hileleri ile oyun kurulumları yapılmaktadır. Bu hileli versiyonunu kurmak için herhangi bir bilgisayar bağlantısına gereksinim yoktur.


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir