1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

PointBlank Türkiye Wallhack Hilesi 23.12.2017

PointBlank Türkiye Wallhack Hilesi 23.12.2017

FPS oyun kategorisi içerisinde ciddi ilerlemeler kat eden PointBlank Türkiye, son yıllardaki en popüler oyunlardan birisi olarak gösterilmekte. Oyunun kendisine has birçok harita ve ekipman çeşidinin bulunması oyuncu çekme açısından oldukça iyi bir şekilde değerlendirilmekte. Bununla beraber etkileyici grafik kalitesi ve tamamen ücretsiz olarak oynanabilmesi oyunun diğer avantajları arasında yer almakta. Oyuncu sayısının artması ile beraber birçok yeni oyuncu oyun içerisinde çeşitli yazılımlar, hileler bulmaya çalışmaktadır. Bizler, bu yazımız içerisinde PointBlank Türkiye içerisinde en çok aranan hilelerden birisi olan Wallhack hilesinin 23.12.2017 itibari ile en güncel halini sizlerle buluşturmaya çalışacağız.

Hile Özellikleri

  • PointBlank Türkiye oyunu için hazırlanan hilenin en büyük özelliği Wallhack olup kullanıcıların duvar vb. engellerin arkalarını görmelerine olanak sağlamakta.
  • Wallhack üzerine yaptığımız çalışmalar ile duvarların arkasından geçebilmeyi aktif ettiğimizi, bu sayede oyun içerisindeki haritalarda rahat dolaşımlar sağlama olanağı meydana getirdiğimizi belirtmek istiyoruz.
  • Bu hile sayesinde şifrelenmiş oyun odalarına rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.
  • şifrelenmiş odalara giriş yapmanız durumunda masayı oluşturan kişinin sizi masadan atmasının önüne geçebilirsiniz.
  • Oyun içerisinde kullanılan silahların sekme özelliğini devre dışı bırakarak tüm nişanları istenilen yerden vurmaya sahip olabilirsiniz.

Hile Kurulumu

Bu tür oyun hilelerinin kurulumları bazı durumlarda oldukça karışık olabilmektedir. Bu nedenle kullanıcılarının işlerini kolaylaştırmak adına videolu anlatım oluşturmayı uygun gördük.

Hileyi İndir

İndirme Linki: İNDİR

PointBlank Türkiye Wallhack Hilesi 23.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir