1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

PointBlank Türkiye Chack Loader Wallhack Duvara Girme Hilesi

PointBlank Türkiye Chack Loader Wallhack Duvara Girme Hilesi

PointBlank Türkiye, ülkemizde en çok oynanılan FPS oyunları arasında yer almaktadır. Oyun içerisinde mücadelenin had safhada olduğunu söyleyebiliriz. 2017 içerisinde reklam çalışmalarına büyük oranda önem veren şirket, oyuncu sayısını büyük oran da artırmış bulunmaktadır. yeni başlayan kişiler oyun içerisinde deneyimsiz olmalarından dolayı sürekli yenilgi almaktan dolayı sıkılabiliyor, oyunu bırakma aşamasına gelebiliyor. Oyun üzerine tasarlanan bazı hileler, oyundan zevk alınmasına, mücadelelerin üstünlük ile tamamlanmasına katkı sağlamakta. Bu hilelerin ne olduğu ve özelliklerinin nelerden oluştuğundan bahsedecek olursak;

Hile Özellikleri

  • PointBlank Türkiye için tasarlanan hileler içerisinde ilk sıranın Wallhack olduğunu söyleyebiliriz. Bu hile ile duvar arkasında bulunan kişileri görebilir, kolaylıkla öldürebilir, duvarların arkasından geçebilirsiniz.
  • Bu hile aracılığıyla şifreli ya da şifresiz tüm odalara giriş yapabilir, hilenin sağladığı özellikler ile oda yöneticisinin sizi atmasına engel olabilirsiniz.
  • PointBlank Türkiye oyununda tasarlanan silahlar profesyonel oyuncuların kullanabilmesi adına gerçekle birebir, sekme özelliği ile sunmaktadır. Bu hile ile silahların sekme gücünü ortadan kaldırabilir, tüm atışları tam isabet ile atabilirsiniz.

Hile Kurulumu

  • PointBlank Türkiye Chack Loader Wallhack Duvara Girme Hilesini aktif edebilmek için aşağıda bulunan linklerden hile kurulum dosyasını indirin.
  • İndirilen pbloader.zip dosyayı masaüstüne taşıyarak içerisinde bulunan 261117.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırın.
  • 3 ile 5 saniye beklemeniz durumunda hileye ait panelin geldiğini görecek, buradan istediğiniz seçeneği aktif ederek hile kullanımına başlayabilirsiniz.

Hileyi İndir

İndirme Linki: İNDİR

PointBlank Türkiye Chack Loader Wallhack Duvara Girme Hilesi 10.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir