1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

PointBlank Güncel Hile 13.12.2017

PointBlank Güncel Hile 13.12.2017

PointBlank ile ilgili gelen mesajlara cevabımızı bu konu ile vermek istiyoruz. Son zamanlarda birçok kişi tarafından talep edilen bu hile, ile ilgili güzel bir yazı hazırlamaya çalıştık. İçeriğini tam olarak belki de buraya sığdıramayız fakan bugüne kadar çıkan hilelerden daha kapsamlı bir çalışmanın ortaya çıkarıldığını belirtmek istiyoruz. Hile indirme linkleri başta olmak üzere yazılı kurulum anlatımı, videolu kurulum gibi özellikleri biraz daha aşağıda görebileceksiniz.

Hile Özellikleri

  • PointBlank Güncel Hile içeriğinde başta Wallhack olmak üzere Envanter, sekmeme, ölümsüzlük, sınırsız mermi gibi birçok seçenekler sunmaktadır.
  • Wallhack, güncelleme göre bazen aktif olup bazı dönemlerde pasif hale gelebilmektedir. Duvarlar başta olmak üzere harita içerisinde engel olarak kabul edilen her nesnenin arkasını göstermesi oyuncular için büyük avantaj olarak gösterilmektedir.
  • Envanter seçeneği ile oyun içerisinde ücretli olarak sunulan tüm parçaların sahibi olmanıza olanak sağlamakta. Her karşılaşmada açmanızı kesinlikle önermemekteyiz.
  • Sınırsız mermi ve ölümsüzlük hilesi ise anlaşılacağı gibi oyun içerisinde yıkılamaz bir görünüm sergilemenize olanak sağlar.

Hile Kurulumu

  • PointBlank Güncel Hileyi kurmak isteyen kişiler öncelikle aşağıdaki bağlantıdan hileyi indirmeleri gerekmektedir.
  • Hile içerisinde yer alan DLL dosyasın bir enjektör ile oyuna entegre etmeniz gerekmektedir. Bu işlemin nasıl olduğunu videolu anlatımdan görebilirsiniz. Herhangi bir aşamada sorun yaşamanız durumunda bizlere konu altından yorum atarak bildirimde bulunabilirsiniz.

Videolu Kurulum

Hileyi İndir

İndirme Linki: İNDİR

PointBlank Güncel Hile 13.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir