1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Point Blank Wall Hack ve Sekmeme Hilesi

Point Blank Wall Hack ve Sekmeme Hilesi

FPS oyunları içerisinde belirli bir kitleye sahip olan Point Blank, yapmış olduğu reklam yatırımları sayesinde her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Bu oyun içerisinde uzun süredir yer alan oyuncular kendisini kanıtlamaya başlamış, profesyonel bir oyun sergilemeye başlamaları yeni oyuncuların oyundan soğumalarına neden olmakta. Eşit bir oyun anlayışı benimsemek isteyen kişiler ise bazı hile programlarını kullanarak profesyonel kişiler ile eşit şartlara kavuştuklarını ifade etmektedir. Bizlerde bu yazımız içerisinde Point Blank Wall Hack ve Sekmeme Hilesi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Hile Özellikleri

  • Hilenin en belirgin özelliği Wall hack olup duvarların içerisinden geçme ya da arkasındaki kişiler görmek olduğunu söyleyebiliriz.
  • Sekmeme özelliği ile atılan her merminin tam isabet ile atış yapmalarına olanak sağlamakta Bu sayede kaçırma olasılığınız tamamen ortadan kaybolur ve her müsabakadan lider olarak ayrılabilirsiniz.
  • Oyun içerisinde şifreli olarak oluşturulmuş odalara girme, oluşturulan şifreleri kırma

Hile Kurulumu

  • Aşağıda vereceğimiz linkten hile dosyasını indirerek masa üstüne taşıyıp rardan çıkarınız.
  • Klasör içerisinde bulunan “2729.exe” programını Yönetici olarak Çalıştırın.
  • 2729 programını çalıştıran kişiler bir Loader ekranının çıktığını görecekler. Bu ekranı görmeleri durumunda hemen aynı klasör içerisinde yer alan PBLAUNCHER’ı normal olarak açmaları gerekmektedir.
  • 5 saniye beklenmesi durumunda hilenin aktif olacağı görülecektir. Aktif hale gelmesi durumunda istenilen özellikleri aktif ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

Videolu Kurulum

Hileyi anlatımdaki gibi çalıştıramayan kişiler için videolu anlatım da eklemek istiyoruz.

İndirme Linkleri

İndirme Linki: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

Point Blank Wall Hack ve Sekmeme Hilesi 07.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!
1 Yorum

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir