1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Metin2 TR Steam 7x Hilesi 17.01.2018

Metin2 TR Steam 7x Hilesi 17.01.2018

Steam üzerine gelerek popülerliğini yeniden artırmaya çalışan Metin2, kısa süre içerisinde oldukça güzel bir oyuncu kitlesi edinmiş durumda. Oyuna yeniden başlamak isteyen kişilerin birçoğu oyun içerisinde hile arayışlarına girmektedir. Hile arayışlarını sürdüren birçok kişi Steam platformunun yüksek orandaki güvenilir sunucularından dolayı hile geliştirilemediği görülmektedir. Uzun uğraşlar sonucunda Metin2 TR Steam 7x Hilesi 17.01.2018 geliştirmiş ve kullanıma sunmuş bulunmaktayız. Bu yazımızdaki hilenin sadece Steam üzerinde geçerli olduğunu, normal Metin2 Türkiye sunucularında geçerli olmadığını söyleyebiliriz. Hile özellikleri ile beraber kurulumu yazımızın devamında yer aldığını belirtmek istiyoruz.

Hile Özellikleri

  • Metin2 TR Steam 7x Hilesi 17.01.2018 içerisindeki en belirgin özelliklerden birisinin at üstünde 7x kullanımı olduğunu söyleyebiliriz. Bu özellik hem yaratıklara hem de oyunculara uzaktan vurmaya olanak sağlamakta.
  • Hilemiz içerisinde yer alan önemli özelliklerden birisi ise otomatik pot basma olduğunu, ayarladığınız can düzeyine gelmesi durumunda seri olarak can bastığını söyleyebiliriz.
  • Balık botunun neredeyse tüm Metin2 hilelerimiz içerisinde yer aldığını, bu bot sayesinde seri olarak balık tutup istiridye ve inci çıkabildiğinizi belirtmek istiyoruz.
  • Duvardan geçme, otomatik metin bulucu sistemler hile içerisindeki onlarca özelliklerden sadece birisidir.

Hile Kurulumu

Steam üzerinde yer alan bir hile olmasından dolayı kurulumunda bazı zorluklar bulunmaktadır. Bu nedenle kurulumun birçok aşamasını yazılı olarak anlatmaktan ziyade videolu olarak sizleri sunmayı tercih ettik.

İndirme linki

Hileyi İndir: İNDİR

Metin2 TR Steam 7x Hilesi 17.01.2018


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir