1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Metin2 TR Hile Multihack 7x Hilesi 11.01.2018

Metin2 TR Hile Multihack 7x Hilesi 11.01.2018

Metin2 oynayan kitlenin halen var olmasından dolayı oyun içerisindeki geliştirmelerin ve güncelleştirme işlemlerinin devam ettiğini söyleyebiliriz. Bu oyun kadar eski geçmişe sahip olan oyunların büyük bir bölümünün tarihin karanlık sayfalarında yerlerini aldıklarını, aktif oyuncu kitlelerinin kalmadığını söyleyebiliriz. Metin2 oyununun halen oynanmaya devam ediyor olmasının temel nedenlerinden birisi de oyunun PvP adı verilen kolaylaştırılmış ve basite indirilmiş sürümlerinin bulunmasındandır. Bu sayede bizlerde bu yazıyı hazırlıyor, Metin2 oyununa ait en gelişmiş hile sistemlerinden birisini hayata geçiriyoruz. Metin2 TR Hile Multihack 7x Hilesi 11.01.2018 içerisinde daha önce görmediğiniz birçok hilenin yer aldığını ve aktif olarak kullanıldığını söyleyebiliriz.

Hile Özellikleri

  • Metin2 TR Hile Multihack 7x Hilesi 11.01.2018 içerisinde yer alan hilelerden ilkinin balık botu olduğunu söyleyebiliriz. Bu hile aracılığıyla oyun içerisinde 24 saat boyunca otomatik olarak balık tutabilirsiniz.
  • Metin2 TR serverinde geçerli olan hilemiz içerisinde 7x hile özelliğinin yer aldığını ve bu sayede hile aracılığıya hem yaratıklara hem de oyunculara yüksek oranda ve hızlı damagelerde bulunabilirsiniz.
  • Bununla beraber hile içerisinde yer alan diğer bütün özelliklerini aşağıda ekleyeceğimiz kurulum videosundan detaylı olarak görebilirsiniz.

Hile Kurulumu

Metin2 TR Hile Multihack 7x Hilesi 11.01.2018 hilemiz yeni yıla uygun olacak şekilde düzenlendiğini ve geliştirildiğini söyleyebiliriz. Yeni sisteme ait kurulumun aşağıda yer alan kurulum videosundan görebilirsiniz. Video tarihi eski olsa da kurulumun güncel olduğunu da eklemek istiyoruz.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Metin2 TR Hile Multihack 7x Hilesi 11.01.2018


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir