1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Metin2 PvP 7x Damage ve Uzaktan Vurma Hilesi 25.12.2017

Metin2 PvP 7x Damage ve Uzaktan Vurma Hilesi

Metin2 üzerine geliştirilen hilelerin de birçoğunun son zamanlarda kapatıldığını, engellenmeye çalışıldığını görmekteyiz. PvP server oynayan kişilerin büyük bir bölümü tek server içerisinde oynamayarak gün içerisinde zevklerine göre oyun oyun gezmektedirler. Bu nedenle aradıkları hilelerin oynadıkları her server içerisinde geçerli olmalarına büyük oranda önem göstermeye çalışmaktalar. Bu yazımız içerisinde paylaşımını yapacağımız Metin2 PvP 7x Damage ve Uzaktan Vurma Hilesi çoğunluk ile her PvP server içerisinde geçerlilik göstermekte olup üst düzey özellikler gösterebilmekte. Paylaşımını yaptığımız hileye ait özellikler aşağıda yer alacaktır.

Hile Özellikleri

  • Sahip olunan bu hile aracılığı ile tüm Metin2 PvP serverlerinde 7x Damage hilesi çalıştırarak hızlı seviyeler atlayabilir, savaşlardan katil olarak ayrılabilirsiniz.
  • Uzaktan vurma hilesi bu hilemize ilk kez eklendiğini, daha önceki hilelerde pasif durumda olduğunu söylemek istiyoruz. Uzaktan vurma ile rakiplerinizi fark ettirmeden öldürerek güzel sonuçlar alabilirsiniz.
  • Çekme hilesi ile kasılmalar sırasında tüm slotları üzerinize çekebilir, 7x Damage hilesi ile seri seri öldürebilirsiniz. Bu hile, daha hızlı seviyeler atlanması için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Hile özelliklerinin büyük bir bölümü hem at üzerinde hem de atsız olarak işlevlerini gösterebilmekte.
  • Hileyi aşırı olarak kullanmanız oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılmanıza neden olabilir.

Hile Kurulumu

  • Hileyi indiren kişiler, Pack klasörü içerisinde yer alan dosyaları oynadıkları PvP server dosyaları içerisine atması gerekmekte.
  • Hilenin aktif hale gelebilmesi için Key dosyası içerisinde yer alan kullanıcı adı ve şifre bölümünü oyuna girmeniz gerekmekte.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Metin2 PvP 7x Damage ve Uzaktan Vurma Hilesi 25.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir