1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Metin2 Premium Wallhack 7x Damage Uzaktan Vurma Hileleri

Metin2 Premium Wallhack 7x Damage Uzaktan Vurma Hileleri

Metin2 oyuncularının yıllardan beridir çektiği en büyük sıkıntılardan birisi de hile konusudur. Oyun içerisinde olan birçok oyuncu hile kullanmakta olup gelişimlerini büyük bir hızla sürdürmeye çalışmaktadır. Oyun içerisinde hile kullanan kişiler genellikle sahip oldukları hileleri nereden ve nasıl edindiklerini açıklamazlar. Bizler bu yazımız içerisinde uzun süredir merak edilen premium hile hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Hile Özellikleri

  • Oyun içerisinde ihtiyaç duyulan hilelerin büyük bir bölümünü kapsayan bu yazılım içeriğinde Wallhack, 7X Damage, Uzaktan Vurma gibi birçok kapsamları içeriğinde barındırmaktadır.
  • Wallhack sayesinde oyun içerisindeki tüm engellerden geçebilir, istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • 7x Damage ile normal vuruşlarınızın üzerine oldukça kolay bir şekilde çıkabilir, seri seri hem rakiplerinize, hem d yaratıklara olağanüstü hasarlar verebilirsiniz.
  • Uzaktan vurma özelliğini kasılma sırasında kullanabilir, rakiplerinizden daha hızlı leveller atlayabilirsiniz.

Hile Kurulumu

  • Aşağıda yer alacak indirme bağlantısı üzerinden Metin2 Premium Hack dosyasının indirmesini yapınız.
  • İnen dosya içerisinde yer alan hile setup dosyasını Yönetici olarak çalıştırıp dosya içerisinde yer alan Key.txt dosyasını açınız.
  • Hilenin aktif olarak çalışabilmesi için bir kullanıcı adı ve şifre girişi yapmanız gerekmektedir. Gerekli kullanıcı adı ve şifre key.exe içerisinde yer almaktadır.
  • Hilenin çalışabilmesi için “Araştır” bölümünden hileyi çalıştıracağınız Metin2 serverine ait setup dosyasını ekleyiniz. Tüm işleri tamamlayan kişiler oyuna giriş yapmaları durumunda hileyi başarılı bir şekilde başlatabileceklerdir.

İndirme Linki

İndirme Linki: İNDİR

Metin2 Premium Wallhack 7x Damage Uzaktan Vurma Hileleri 11.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir