1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Metin2 M2bob Balık Botu – 7x Damage – Wallhack Hilesi 04.01.2018

Metin2 M2bob Balık Botu – 7x Damage – Wallhack Hilesi 04.01.2018

Tarihin en köklü bilgisayar oyunları arasında yer alan Metin2, günümüzde birçok kişinin hayatına dokunmuş, bilgisayar ile tanışmasına vesile olmuştur. Metin2 sayesinde birçok kişi sanal ortamdan dostluklar ederek reel hayatlarına ekmiş, oyunun vesile olduğu olanaklardan yararlanmıştır. Metin2 oyunun gerek orijinal sürümünde gerekse PvP sürümlerinde oyuncuların temel ihtiyaçları arasında hilelerin yer aldığını söyleyebiliriz. Bu hileler, oyunun oynanışında büyük etkiler meydana getirerek kişilerin zaman içerisinden tasarruf etmelerine olanak sağlamakta. Metin2 hileleri kişilerin hem seviyelerinde hızlı artışlar hem de paralarında büyük artışlar meydana getirmekte. Metin2 M2bob Balık Botu – 7x Damage – Wallhack Hilesi 04.01.2018 içerisinde ihtiyaç duyulan tüm hileler yer almakta.

Hile Özellikleri

  • Bu hile aracılığıyla oyunda en temel olan 7x Damage hilesini aktif hale getirebilirsiniz. Bu sayede oyun içerisinde hasar alabilecek her noktaya 7 kat daha hızlı ve yüksek zararlar verebilirsiniz.
  • Balık botu aracılığı ile otomatik balık tutabilir, tuttuğunuz balıklardan istiridye ve inci ihtiyaçlarını karşılayarak pazarlanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Wallhack sayesinde duvarlar başta olmak üzere dağ gibi engellerin arkasını görebilir, içlerinden ya da üstlerinden kolaylıkla geçebilirsiniz.
  • Başlıkta yer almayan fakat hilenin en belirgin kullanımlarından birisi de çekme hilesidir. Bu özellik ile yaratıkları sürekli olarak üzerinize çekebilirsiniz.

Hile Kurulumu

  • Hileyi aşağıda yer alacak olan bağlantı adresi üzerinden indirerek masaüstüne taşıyınız.
  • Hile içerisinde yer alan pack klasörü içerisindeki dosyaların tamamını oynadığımız metin2 dosyaları içerisindeki pack klasörünün içerisine atınız.
  • Oyuna giriş yapan kişiler hilenin çalışması için kendilerinden bir İD ve şifre isteyecek. Bu bilgileri hile dosyası içerisinde yer alan Key.txt bölümünen alabilirsiniz.

Hileyi İndir

İndirme Linki: İNDİR

Metin2 M2bob Balık Botu – 7x Damage – Wallhack Hilesi 04.01.2018


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir