1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Metin2 Hile Premium M2bob Multihack 07.01.2018

Metin2 Hile Premium M2bob Multihack 07.01.2018

Metin2 Orijinal sürümünü oynayan kişilerin halen aktifliğini koruma. 2008 yılından bu yana milyonlarca kişiyi bünyesinde barındıran oyun, günümüzde olgunluğa ulaşmış birçok kişinin hayatına belirli oranda etkiler meydana getirmiştir. Halen günümüzde gün içerisinde onbinlerce oyuncunun girerek oynamaya devam etmekte. Eski oyuncuların oyun yapısına ara verdiğini ve genel olarak oyuncu kitlesinin genç kesimdem oluştuğunu belirtmek istiyoruz. Oyunun piyasaya girdiği ilk günden bu yana aktif olarak kullanılan hileler, birçok kişinin kısa süre içerisinde oldukça hızlı gelişimler elde etmelerine olanak sağlamakta. Metin2 oyununda geçerli olan aktif hile bulunmadığını dile getiren okuyucularımız için Metin2 Hile Premium M2bob Multihack 07.01.2018 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Hile Özellikleri

  • Metin2 Hile Premium M2bob Multihack 07.01.2018 içerisindeki en belirgin hile özellikleri arasında 7x Damage’nin yer aldığını görmekteyiz. Bu hile sayesinde hızlı bir şekilde leveller alabilirsiniz. Hile at üstünde de çalışarak üst düzey hızlı olmaktadır.
  • Hilenin sağladığı diğer hile özelliklerinden birisi de Wallhack olduğunu görmekteyiz. Bu hile sayesinde oyun içerisindeki tüm engelleri görmezden gelerek içlerinden geçebilir, mesafelere kısa yoldan ulaşabilirsiniz.
  • Balık botu aracılığı ile oyun içerisinde balıklar tutarak satışlarını gerçekleştirebilir, büyük oranda kazanç elde edebilirsiniz.

Hile Kurulumu

  • Hileyi aşağıdaki bağlantıdan indiren kişiler masaüstüne çıkartarak oynadıkları metin2 oyununa ait oyun dosyalarını açmaları gerekmekte.
  • Hile dosyası içerisinde yer alan Pack klasörü adındaki hileyi aktif edecek dosyaları metin2’nin kurulu olduğu dosyanın içerisine atınız.
  • Oyuna giriş yapan kişiler hilenin aktif olabilmesi için kendilerinden istenilen kullanıcı adı ve şifreyi girmeleri gerekmektedir. Bu bilgilere hile dosyası içerisinde yer alan Key adlı dosyadan ulaşabilirler.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Metin2 Hile Premium M2bob Multihack 07.01.2018


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir