1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Metin2 Hile M2bob Multihack İndir 28.12.2017

Metin2 Hile M2bob Multihack İndir 28.12.2017

Metin2 hileleri oyun ve hile dünyasının büyük bir bölümünü elinde bulundurmakta. Hile indirmek isteyen birçok kişi paylaşılan hilelerin geçersiz ve engellenmiş olmasından dolayı şikayetçiler. Bizlerde bu yazımızda sürekli güncellemelerini yaptığımız, aktif olarak çalışan M2bob hilesinden bahsedeceğiz. Bu hile ile oyun içerisinde İhtiyaç duyulan birçok hileyeyi çalıştırabilir, sıkıntısız bir şekilde hem para hem seviye kazanımını sağlayabilirsiniz. Hile içerisinde bulunan özellikleri çalıştırabilmek için ekstre bir gereksinime ihtiyaç duyulmayacağını, sadece kurulum dosyalarında belirtilen işlemlerin yerine getirilmesi gerektiğini belirtmek istiyoruz.

Hile Özellikleri

  • Metin2 Hile M2bob içerisinde yer alan balık botu ile otomatik olarak zamanlanmış balık tutabilirsiniz.
  • Hile dosyaları içerisinde yer alan 7x Damage özelliği sayesinde hızlı ve seri kasılabilir, rakiplerinize oranla daha yüksek levellere sahip olabilirsiniz.
  • Hilenin sağladığı diğer özelliklerden biriside çekme hilesidir. Kasılma alanı içerisinde yer alan slotları otomatik olarak üzerinize çekebilirsiniz.
  • Metin2 m2bob hilesinin sağladığı diğer özelliklerden birisi de Wallhack hilesidir. Bu hile sayesinde engellerin arasından sıyrılarak istediğiniz yerlere kolaylıklarla gidebilirsiniz.

Hile Kurulumu

  • Hilenin kurulumunu yapabilmek için öncelikle aşağıdaki Metin2 Hile dosyalarını bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya içerisinde yer alan Pack klasörünü oynadığımız Metin2 dosya klasörü içerisine taşıyın.
  • Hileyi çalıştırdığınızda sizlerden bir adet kullanıcı adı ve şifre isteyecektir. Bu kullanıcı adı ve şifreyi indirdiğiniz hile dosyası içerisinde yer alan Key.txt dosyaları içerisinden edinin.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Metin2 Hile M2bob Multihack İndir 28.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir