1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Metin2 Hile M2Bob Güncel 7x Damage ve Wallhack Hilesi 24.12.2017

Metin2 Hile M2Bob Güncel 7x Damage ve Wallhack Hilesi 24.12.2017

Metin2 M2Bob hilesi internet üzerinden gelen istekler içerisinde ilk sırada yer almakta. Oldukça kapsamlı olarak tasarlanan hile, içeriğinde yüzlerce özellik barındırarak isteklere karşılık vermeye çalışmakta. Hile hem Metin2 Türkiye serverinde çalışmakta hem de PvP serverler içerisinde çalışabilmekte. Bu denli özelliklere sahip olmasından dolayı da tercih edildiğini söyleyerek Metin2 Hile M2Bob Güncel 7x Damage ve Wallhack Hilesi 24.12.2017 güncel sürümünün ne gibi özellikler barındırdığına bahsederek özelliklerine giriş yapalım.

Hile Özellikleri

  • M2bob olarak bilinen hilenin sağlamış olduğu en büyük avantajlardan birisi kuşkusuz ki 7x Damage hilesidir. Bu hile aracılığıyla daha hızlı kasılabilir, savaşlarda daha güçlü olabilirsiniz.
  • Hilenin sağlamış olduğu ikinci özellik ise oyun içerisinde bulunan tüm engelleri ortadan kaldırılarak içlerinden geçilmesine, haritalar içerisinde hızlı dolanmalar sağlayabilirsiniz.
  • Bu hile sayesinde Metinleri hızlı bir şekilde kesebilir, ülke savaşlarında rakiplerinizi hızlı bir şekilde doğrayabilirsiniz.
  • Hileyi aşırı olarak kullanmanız hem Metin2 TR serverinden hem de PvP serverlerden ban yemenize neden olabilmektedir. Dikkatli kullanım hileden büyük oranda keyif almanıza olanak sağlayacaktır.

Hile Kurulumu

  • Metin2 Hile M2Bob Güncel 7x Damage ve Wallhack Hilesi 24.12.2017 hilesini indiren kişiler, hile dosyalarındaki Pack dosyasını hileyi çalışmak istedikleri server içerisine taşımaları gerekmektedir. Hileyi çalıştıran kişiler, kendilerinden bir adet İD ve şifre istediklerini görecekler. Bunu hile dosyası içerisinde yer alan Key dosyası içerisinden bulabilirsiniz. gerekli girişleri sağlayan kişiler hileyi sınırsız şekilde kullanabilirler.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Metin2 Hile M2Bob Güncel 7x Damage ve Wallhack Hilesi 24.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir