1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Left 4 Dead 2 Güncel Multihack 31.12.2017

Left 4 Dead 2 Güncel Multihack 31.12.2017

Dünyanın en büyük oyun yapımcılarından birisi olarak gösterilen Valve, hayatımızda büyük etkiler meydana getiren oyunları piyasaya süren kuruluş olarak gösterilmekte. Hatta oyun dünyasını tek bir çatı altında toplamak amacı ile Steam adında platform kuran Valve, milyonlarca kişi tarafından oyun oynanmak amacı ile ziyaret edilmekte. Valve tarafından geliştirilip Steam içerisinde 5 dolar ücret karşılığında satılan Left 4 Deat 2 oyunu, zombilere karşı hayatta kalmayı konu edinen bir oyun olarak gösterilmekte. Oyun içerisinde 4 kişiden oluşan ekip zombi istilalarını önleyerek hayatta kalmayı çalışmakta. her oyunda olduğu gibi Left 4 Dead 2 oyunu içerisinde de bazı hileler geliştirilmiştir.

Hile Özellikleri

  • Left 4 Dead 2 oyunu üzerine yapılmış hile içerisinde ilk özelliğin Wallhack olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu sayede duvarlar arkasında yer alan zombileri görebilir, atışlarınızı ona göre planlayabilirsiniz.
  • Hangi silaha sahip olursanız olun oyun içerisinde hileyi aktif etmeniz durumunda sınırsız mermi sahibi olabileceksiniz.
  • Sınırsız can, sınırsız ekipman desteği bulunan Left 4 Dead 2 hilesi oyun içerisinde en zor haritalardan bile zarar almadan çıkmanıza olanak sağlar.

Hile Kurulumu

  • Left 4 Dead 2 Güncel Multihack 31.12.2017 hilesini kurmak isteyen kişiler öncelikle oyuna giriş yaparak masaüstüne geri dönmeleri gerekmekte.
  • Daha sonra oyun hilesini aşağıdaki linkten indirerek masaüstünde boş bir klasöre taşıyın.
  • Dosya içerisinde bulunan DLL dosyasını Extreme Injector oyuna entegre edin.
  • Oyuna geri dönüş yapan kişiler Insert tuşuna basarak hileyi aktif hale getirebilir ya da pasif hale getirebilirsiniz.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Left 4 Dead 2 Güncel Multihack 31.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir