1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

League of Legends Multihack Hilesi 07.01.2018

League of Legends Multihack Hilesi 07.01.2018

Oyun dünyası içerisinde milyonlarca kitleye sahip olan League Of Legends, piyasalara çıktığı günden bu yana oyun dünyası içerisindeki birçok rekoru elinde bulundurmaktadır. Dünyanın birçok noktası içerisinde aktif oyuncu kitlesine sahip olan oyunun günlük 80 milyondan fazla oyuncu sayısı bulunmaktadır. E-spor adı altında dünya oyun turnuvaları düzenleyen yapımcı şirket, milyonlarda dolar ödüller dağıtarak oyuncularına çeşitli ödüller vermektedir. Oyun içerisindeki işleyişi korumak adına hile sistemlerin önüne geçmek isteyen şirket, yapılmış ya da yapılması planlanan her hilenin önüne geçmektedir. Oyun Hilecik olarak geliştirdiğimiz bu hile sayesinde oyun içerisinde birçok ekstre gereksinimlere sahip olmalarına olanak sağlayarak oyunların daha kolay bir yapı altında gerçekleştirmekte.

Hile Özellikleri

  • Multihack içerisinde yer alan hileler içerisinde ilk sıranın Zoomhack olduğunu söyleyebiliriz. Bu hile harita içerisindeki tüm noktaları görmenizi sağlamakta. Rakiplerin tüm hareket ve istatistiklerini görmek daha sağlam adımların atılmasına olanak sağlamakta.
  • Ping Chechker özelliği sayesinde oyuna girmeden önce alınacak Ping değerini göstererek oyun üzerinde iyileştirmeler yapılmasına olanak sağlamakta.
  • Bununla beraber oyun içerisinde otomatik yazı yazma hilesinin de olduğunu, oyuna giriş sırasında koridor seçimini istediğiniz gibi yapmanıza olanak sağlamakta.

Videolu Kurulum (Video)

League of Legends Multihack Hilesi 07.01.2018 hilesinin kurulumunu anlatım olarak yapmamız durumunda birçok karışıklık sisteminin oluşmasına neden olmakta. Bu nedenle daha önce çektiğimiz bir hile kurulumunu videolu kurulum olarak anlatmaya çalıştık.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

League of Legends Multihack Hilesi 07.01.2018


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir