1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

GTA V Online Para Hilesi 12.01.2018

GTA V Online Para Hilesi 12.01.2018

Dünyanın en iyi bilgisayar oyunları arasında gösterilen GTA V, hem bilgisayarlar üzerinden hemde konsollar üzerinden oynanmakta olup Dünya üzerinde milyonlarca kitleye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Steam üzerinden de satışa sunulan oyun, platform içerisinde yer ala oyuncular ile online olarak oyun oynanmasına olanaklar sağlamakta.  Oyun içerisinde oldukça güzel bir senaryo kurulmasından dolayı birçok kişinin online olarak oyunu oynamasına teşvik edildiğini söyleyebiliriz. Bu hile aracılığıyla oyun içerisinde istediğiniz zaman milyonlarca dolar paraya sahip olabilir, oyun içerisinde istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Bu hile, sizi oyun içerisinde online olarak oyunu oynayan diğer oyunculardan daha üst seviyeye getirecektir. Çok fazla hile konusunu ele almayan yapımcılar, çıkarılan hilelerin uzun dönemlerce kullanılmasına izin vermektedirler.

Hile Kurulumu

  • Hile kurulumuna geçmeden önce kişilerin ilk olarak GTA V oyununa giriş yapmaları gerekmektedir.
  • Oyuna giriş yapan kişiler daha sonra oyunu ALT+TAB tuşu ile aşağıya alarak masaüstüne geçmeleri gerekmektedir.
  • Aşağıda bulunan linklerden hileyi indiren kişiler hileyi masaüstüne taşıyarak içerisinde yer alan Extreme Injector dosyasını çalıştırmalıdırlar.
  • Extreme Injector uygulamasını çalıştıran kişiler hedef uygulama olarak listeden GTA V oyununu seçerek içerisinde bulunan DLL dosyaları ile hile dosyalarını eşleştirmelidirler.
  • Gerekli işlemleri tamamlayan oyuna tekrardan dönerek F9 tuşuna basmaları durumunda trilyoner olduklarını göreceklerdir.

Hileyi İndir

İndirme Linki: İNDİR

GTA V Online Para Hilesi 12.01.2018


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir