1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Grand Theft Auto 5 (GTA V) Hilesi İndir 15.12.2017

Grand Theft Auto 5 (GTA V) Hilesi İndir 15.12.2017

Dünyanın en gelişmiş bilgisayar oyunu olarak gösterilen GTA serisi, her yıl binlerce kişinin favori oyunlarından birisi olmakta. Oyunun gerek grafik tasarımları, gerek kurgusu ve yapısı oyuncuları cezbetmekte olup oyun içerisinde aktiflik göstermelerine olanak sağlamakta. Oyun içerisinde yer alan görevlerin tamamlanması durumunda oyun sona ererek serbest bir dolaşım sergilenmesi ile sürdürülmektedir. Steam üzerinden satın alınabilen oyun, DVD üzerinden de kurularak oynanabilmekte. Oyunu daha eğlenceli, daha zevkli ve sıkıntısız oynamak isteyen kişiler, GTA V hileleri aramaktadır. Aradığınız tüm krediler bu yazımız içerisinde yer almaktadır.

Hile Özellikleri

 • Diğer oyun hilelerinden oldukça farklı olan GTA 5 Hilesi oyunculara çok farklı deneyimler oluşturmaya çalışmaktadır. Hileyi aşağıdaki bağlantıdan indirip kuran kişiler klavyelerine atanan kombinasyonlar ile hilelerini kullanmaya başlayabilirler.
 • Hileyi indirim kuran kişiler GTA oyununa giriş yapmaları durumunda F1 tuşundan başlayarak F12 tuşlarına atanan tuşlar ile hilelerini çalıştırabilirler. Atanan kombinasyon işlemlerinden bazıları şunlardır;
  • Hileyi başarılı bir şekilde çalıştıran kişiler F2 tuşuna basmaları durumunda maksimum cana sahip olurlar.
  • F3 tuşu ile azalanan manalarını doldurabilirler.
  • F7 tuşu üzerinden sürekli çarlarına para ekleyebilirler.
  • F9 tuşu üzerinden polisleri kendilerinden uzak tutabilirler.
  • F10 tuşu üzerinden daima polisler tarafından aranan kişi olabilirler.

Hile Kurulumu

Hileyi indiren kişiler, bilgisayarlarında bulunan virüs korumalarını devre dışı bırakmalıdırlar. Kurulum işleminin tamamlanması ile beraber korumayı tekrardan aktifleştirebilirler. Hİle kurulumu standart bir oyun ta da program kurulumu kadar basittir.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Grand Theft Auto 5 (GTA V) Hilesi İndir 15.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir