1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Fatih Ağı Güncel VPN 27.12.2017

Fatih Ağı Güncel VPN 27.12.2017

Gelişen teknolojiden en güzel yaralanan kişiler her zaman ki gibi çocuklarımız, gençlerimiz olarak gösterilmekte. Artık ilköğretimden başlayarak lise eğitimlerine kadar okullar akıllı teknolojiler ile donatılmış, her okul kablosuz internet bağlantıları ile şenlendirilmiştir. Eğitim kurumlarında bulunan internet daha çok ders içeriklerinde akıllı tahtalar üzerinde kullanılması üzerine tasarlanmıştır. Genel olarak Wİ-Fİ’lerin birçoğu şifrelenmiş, şifresi bulunsa dahi girebildiği internet siteleri sınırlı hale getirilmiştir. Bizler, bu yazımız içerisinde başta Fatih Ağı Wi-Fi şifresinden bahsederek Fatih ağında aktif olarak çalışan VPN paylaşımında bulunacağız.

Fatih Ağı Wİ-Fİ Şifresi

Fatih ağının kablosuz internet şifresi çoğunlukla bilinmemektedir. Modemler başta olmak üzere kurulumların tamamı aynı ekip üyelerinin yapmalarından dolayı tüm ağların şifreleri neredeyse aynıdır. Tüm okullarda kablosuz internet adının f@tih olduğunu göreceksiniz. Bu ağlar için geçerli olan kablosuz internet şifresinin !1qaz2WSX3edc4RFV%56 olduğu söyleyebiliriz. Bu şifre neredeyse her okulda aynıdır. Deneyerek görebilir, internete giriş yapabilirsiniz. Bu ağ içerisinde bağlı iken hiçbir sosyal medya ağ sitesine giriş yapılamadığını, rahat rahat dolaşılamadığını göreceksiniz. Bilgisayarlarda yer alan DNS değiştirme formülü telefonlar için VPN uygulamaları ile çözüme kavuşturuyoruz.

Yazımız içerisinde yer alan VPN programı şu an için sadece Android tabanlı işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarda etkinlik göstermekte. İndirdiğiniz APK dosyasını kurmanız durumunda telefonlarınız üzerinden f@tih ağında istediğiniz sitelere giriş yapabilir, sınırsız ve hızlı bir internet deneyimi yaşayabilirsiniz.

VPN İndirme Linki: İNDİR

Fatih Ağı Güncel VPN 27.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir