1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Euro Truck Simulator 2 Hile 16.12.2018

Euro Truck Simulator 2 Hile 16.12.2018

Simülasyon oyunları Dünya üzerindeki en eğlenceli, en renkli oyunlar arasında yer almakta olup bu alanda oldukça güzel içeriklerin sunulduğunu söyleyebiliriz. Gerek Steam üzerinden gerekse normal internet tarayıcı üzerinden indirilen Euro Truck Simulator 2, piyasaya çıktığı ilk günden bu yana milyonlarca kopya satmış, oyunu satın alan kişilere gercekçi bir TIR oyunu oynama özelliği sunmaya başlamıştır. Oyun içerisinde kiralık ya da satılık olarak TIR şoförlüğü yapabilir, kendi filonuzu kurarak ticaret dünyası içerisinde yer alabilirsiniz. Oyunun gerçekçi bir yapıda olmasından dolayı birçok özelliklerin tamamen gerçekçi yapıda olduğunu söyleyerek oyun içerisinde en çok arananlardan birisinin hile olduğunu söyleyebiliriz. Bu yazımız içerisinde Euro Truck Simulator 2 Hile 16.12.2018 konusu ele almaya çalışacağız.

Hile Özellikleri

  • Hilenin özellikleri arasında ilk sıranın tekerlekler hariç TIR’ın kesinlikle hasar almayacağını belirtebiliriz.
  • Hilenin aktif edilmesi ile beraber klavye kısa yollarından Numpad3 tuşuna basmanız durumunda Sınırsız yakıta sahip olabilirsiniz.
  • Numpad4 tuşuna seri olarak basmanız durumunda her basışınız için 50,000 oyun parası kazanabilirsiniz.
  • Numpad5 kısayolu içerisinde yer alan hilenin özelliği ise oyun içerisinde seri olarak beceri puanı kazanabileceğinizi söyleyebiliriz.
  • Numpad6 içerisinde yer alan hile ise sürekli olarak basılması durumunda 5,000 EXP kazandırır. Bu sayede hızlı olarak seviye atlayabilirsiniz.

Hile Kurulumu

Euro Truck Simulator 2 Hile 16.12.2018 kurmak için aşağıda yer alan linkten hileyi indirmeniz gerekmekte. Hile dosyası içerisinde yer alan Setup dosyasını çalıştırıp oyunun kurulu olduğu yeri seçmeniz durumunda aktif hale gelebileceğini belirtelim.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Euro Truck Simulator 2 Hile 16.12.2018


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir