1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

CS:GO Wallhack ve Anti VAC Ban Hilesi 17.01.2018

CS:GO Wallhack ve Anti VAC Ban Hilesi 17.01.2018

Dünyanın en çok oynan online oyunları arasında yer alan CS:GO, oyuncu sayısını gerçek anlamda her geçen gün artırmaya devam ediyor. Oyuna gelen oyuncuların bir kısmının yeni oyuncu olduğunu, geri kalan kısmın ise geçmiş dönemde yunu oynayan fakat VAC Ban adı verilen sınırsız uzaklaştırmaya maruz kalmalarından dolayı oyuna yeniden başlayanların oluşturduğunu söyleyebiliriz. Geçmiş dönemde oyun üzerinde yapılan hilelerin uzaklaştırma cezalarının meydana gelmesine neden olduğunu söyleyebiliriz. Yeni sistem üzerine yapılan hilerin artık algoritma uyumlu olduğunu ve hile kullanımı ile beraber Anti VAC Ban sistemine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu yazımız içerisinde CS:GO Wallhack ve Anti VAC Ban Hilesi 17.01.2018 hile paylaşımında bulunmaya çalışacağız.

Hile Özellikleri

  • CS:GO Wallhack ve Anti VAC Ban Hilesi 17.01.2018 içerisinde tek özelliğin yer aldığını söyleyebiliriz. Wallhack’den oluşan hilemiz oyun içerisinde duvarlar arkasında yer alan oyuncuların görünür olmasına olanak sağlar.
  • Walhack hilesi açan kişiler kısa bir kullanım süresinin ardından VAC Ban yediklerini görmekteler. Geliştirilen hilemiz içerisinde Anti VAC Ban özelliği olduğunu, dikkatli olarak kullanım yapılması durumunda kesinlikle ban yedirtmediğinizi söyleyebiliriz.
  • Eğer abartılı bir şekilde kullanmanız durumunda koruma sisteminin işe yaramadığını, hile kullanımından dolayı ceza yediklerini söyleyebiliriz.

Hile Kurulumu

2018 yılına girdiğimizden dolayı birçok hile kurulumunda güncellemeler meydana getirdiğimizi belirtmek istiyoruz. Yenilen sistemlere uygun hile kurulumları;

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

CS:GO Wallhack ve Anti VAC Ban Hilesi 17.01.2018


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir