1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

CS:GO Wallhack ve Anti VAC Ban Hilesi 04.01.2018

CS:GO Wallhack ve Anti VAC Ban Hilesi 04.01.2018

Yeni yıla özel olarak hazırladığımız CS:GO Wallhack hilesinin geçerliliğinin sona erdiği konusunda almış olduğumuz mesajlar sonucunda yeni çalışmalara başladığımızı ve hilenin güncel sürümünün hayata geçirdiğimizi belirtmek istiyoruz. Steam üzerinde en çok oynanan oyun olmasından dolayı oyuncuların bir kısmının yeni olduğunu ve profesyoneller içerisinde mücadele ederken hileye gereksinimler duyduğunu belirtmek istiyoruz. Hilemiz oyunun dengesini bozmasa da yeni oyuncuların altta kalmasına, diğer oyuncular tarafından hor görülmesinin önüne geçmekte. Bu hileyi kullanan kişiler, anti koruma sistemi ile Anti VAC’dan yararlandıklarını da belirtmek istiyoruz. Yeni gelen kişiler için CS:GO Wallhack ve Anti VAC Ban Hilesi 04.01.2018 özelliklerinden bahsedecek olursak;

Hile Özellikleri

  • CS:GO Wallhack ve Anti VAC Ban Hilesi sayesinde daha öncemizde de belirttiğimiz gibi Wallhack hilesi aracılığı ile duvarlar arkasında yer alan nesneleri, rakipleri görmelerine olanak sağlar.
  • Bu hile aracılığıyla farkettirmeden harita içerisindeki tüm rakiplerinizin yerlerini görebilirsiniz.
  • Eğer kullanılan silahlar duvar arkasındaki nesneleri vurabiliyor ise kolaylıkla bu hile aracılığı ile rakiplerinizi aşağıya indirebilirsiniz.
  • Hile, Anti VAC ban özelliği sayesinde oyundan uzaklaştırılmamanızın önünü açmakta. Eğer diğer oyuncuların gözlerine soka soka hile kullanmanız durumunda oyundan uzaklaştırılabileceğinizi de belirtmek istiyoruz.

Hile Kurulumu

Steam üzerinde yer alan hilelerin kurulumları diğer hilelere oranla daha zor ve güç olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle kurulumu sıfırdan videolu bir şekilde anlatmak istediğimizi belirtmek istiyoruz.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

CS:GO Wallhack ve Anti VAC Ban Hilesi 04.01.2018


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir