1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

CS:GO Wallhack – ANTİ-VAC Ban Hilesi 21.12.2017

CS:GO Wallhack – ANTİ-VAC Ban Hilesi 21.12.2017

Steam içerisinde var olan kodlama hataları bizlerin oyunlar üzerinde hileler geliştirmemize olanak sağlamakta. Bilindiği üzere oyun konusunda en popüler alanlardan birisi olarak gösterilen Steam, sahip olduğu sunucular sayesinde hile yapma durumunu en aza indirdiğini belirtmekte. Bizler, bu yazımız içerisinde Steam’ın kendisine ait oyunu ve dünyanın en popüler oyunu olan CS:GO için bir Wallhack hilesi geliştirdiğimizi, bu hile ile beraber oyunculara sık sık atılan VAC ban önüne nasıl geçilebileceği hakkında bilgiler verdik. Yazımızın sonunda hileye ait indirme linki ve virüs total linkini görebilirsiniz.

Hile Özellikleri

  • Wallhack kavramı neredeyse tüm oyunlar içerisinde aynı anlama geldiğini, hilenin en bilinen özelliğini oyun içerisinde var olan engellerin arkasında yer alan düşmanları görebilme sağladığını söyleyebiliriz.
  • Bu hile CS:GO oyunu içerisine pusu kuran rakiplerinizi önceden görebilir, pusuya göre hamleler yaparak onları alt edebilirsiniz.
  • Hile, oyuncuların hangi silah kullanırlarsa kullansınlar mermilerini sekmeme özelliği yansıtmaktadır. Bu sayede tüm atışlar tam isabet olarak yerlerine ulaşarak sizi oyun birincisi yapacaktır.
  • Hile dikkatli kullanılması durumunda kesinlikle ban riski oluşturmaz. Aşırı ve dikkatsiz kullanım ban riski meydana getirebilmektedir.
  • Hilenin virüs totali içerisinde virüs uyarılarının verildiği görebilirsiniz. Orada görülenler tamamen güvenilir hile dosyaları olmalarından dolayı uyarı vermektedir.

Hile Kurulumu(Videolu)

Hileyi İndir

İndirme Linki: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

CS:GO Wallhack – ANTİ-VAC Ban Hilesi 21.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir