1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

CS:GO Triggerbot Hilesi Güncel 30.12.2017

CS:GO Triggerbot Hilesi Güncel 30.12.2017

CS:GO oyununa olan ilginin her geçen gün arttığını, Steam üzerinden her geçen gün oyunu satın alan kişi sayısında artışların meydana geldiğini görmekteyiz. Yeni yıla CS:GO oynayarak girmek isteyen kişiler, oyunu daha renkli ve daha canlı gösterebilmek amacı ile hile kullanmak istediklerini söyleyebiliriz. Bu yazımızda paylaşımını yaptığımız hileyi daha önce paylaşmadığımızı, yılbaşına özel bir paylaşım olduğunu söyleyebiliriz. Hile içerisinde yer alan özellikleri doğru olarak kullanmanız durumunda oldukça güzel geri dönüşümler alabileceğini belirtmek istiyoruz. Dikkatsiz olarak bir kullanım meydana getirmeniz durumunda oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılmanıza neden olabilmekte. Hile ile ilgili diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almakta.

Hile Özellikleri

  • Triggerbot’un sağlamış olduğu özelliklerden ilki NoFlash özelliğidir. Hileyi çalıştırmanız durumunda Numpad 5 tuşuna basan kişiler oyun içerisinde atılan tüm flaş bombalarından etkilenmeyecek bir hal alırlar.
  • Triggerbot içerisinde yer alanen güzel özelliklerden birisi de Wallhack olduğunu, bu sayede duvarların tamamını ortadan kaldırarak engelsiz bir oyun oynayabileceğinizi söylemek istiyoruz. Wallhack açmak için Numpad 1 tuşuna basmak gerekmekte.
  • Numpad 6 tuşuna basan kişiler Radar hack hilesini aktif hale getirirler. Bu sayede çevrelerine karşı takımdan biri yaklaşması durumunda haberdar olurlar.

Hile Kurulumu

  • CS:GO Triggerbot Hilesi Güncel 30.12.2017 hilesini aşağıdaki dosyadan indirin.
  • İndirmeyi tamamlayan kişiler, hileyi rardan çıkartıp CS:GO oyununa giriş yapsınlar.
  • CS:GO hesabına giriş yapan kişiler oyunu masaüstü arka plana atarak hile dosyasına girsinler.
  • Hileyi yönetici olarak çalıştırdıktan sonra oyuna giren kişiler yukarıdaki kısa yollardan hileyi başlatabilirler.

Hileyi İndir

İndirme Linki: İNDİR

CS:GO Triggerbot Hilesi Güncel 30.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir