1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

CS:GO Multihack 11.01.2018

CS:GO Multihack 11.01.2018

Daha öncesinden hayatımıza sıradan bir bilgisayar oyunu ile giren fakat zaman içerisinde milyonların gönlünde taht kurmayı başaran Counter Strike, Steam ortamına giriş yapması ile beraber artık çoklu olarak oynanabilmekte. Aynı anda binlerce kişinin maçlar attığı oyun içerisinde elbette büyük rekabet ortamlarının oluştuğunu, oyuncuların büyük bir bölümü ellerinden gelenin en iyisini yapmasına karşın istedikleri sonuçları alamamaları durumunda hile gibi bazı ekstre yöntemlere gereksinim duymaktadır. Geliştirilen hileler oyun yapısına çok fazla etki etmediğini sadece oyuncuların eksik kalan yönlerini tamamlamak adına geliştirildiklerini söyleyebiliriz. CS:GO Multihack 11.01.2018 içerisinde de oyun yapısına etki eden, oynanış ve galibiyet unsurlarını değiştirebilecek bazı etmenlerin yer aldığını söyleyebiliriz.

Hile Özellikleri

  • CS:GO Multihack 11.01.2018 içerisinde yer alan özellikler içerisinde ilk sıranın Trigger Bot olduğunu söyleyebiliriz. Bu özellik sayesinde silahların kesinlikle sekmeden hedefe ulaştığını ve atışların tam 12’den isabet ettiğini söyleyebiliriz.
  • Wallhack tüm CS:GO hileleri arasında yer aldığını, bu hilenin duvar arkasında yer alan rakip oyuncuları görebilmek için özel olarak tasarlandığını söyleyebiliriz.
  • Duvardan geçme özelliği sayesinde oyun içerisinde istediğiniz zaman istediğiniz yere oldukça hızlı bir şekilde hareket edebilir, rakiplerinizi beklenmedik yerlerden vurabilirsiniz.
  • Hilenin bilinçsiz bir şekilde kullanılması oyundan uzaklaştırılmaya neden olabilir. Ara ara özellikleri minimum ayarda kullanmak herhangi bir soruna neden olmayacaktır.

Hile Kurulumu (Video)

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

CS:GO Multihack 11.01.2018


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir