1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

CS:GO Güncel Wallhack ve Anti VAC Ban Hilesi 25.12.2017

CS:GO Güncel Wallhack ve Anti VAC Ban Hilesi 25.12.2017

Gerek Steam’ın gerekse Dünyanın en popüler oyunlarından birisi olarak gösterilen CS:GO, anlık 1 milyondan fazla kişi tarafından oynanmakta. Oyunların standart karşılaşmalar ile kalmasını ile yetinemeyen yapımcı şirket Valve, Dünya E-spor turnuvaları düzenleyerek CS:GO üzerinden şampiyonalar düzenleyerek bu oyun üzerinden yeni bir aktivite alanı oluşturmaya çalışmakta. Oyun içerisinde oldukça profesyonel oyuncuların olması oyuna yeni başlamış birçok kişinin oyundan soğumalarına neden olmakta. Oyun üzerine tasarlanmış en büyük yasa dışı yazılımlardan birisi olarak gösterilen Wallhack, oyun içerisinde yapılması imkansız olan birçok etmenin hayata geçirilmesine olanak sağlamakta.

Hile Özellikleri

  • Bu hile aracılığı ile CS:GO maçları sırasında duvar, araba, kutu, çatı ve minimum birçok pusu alanı içerisinde gizlenen oyuncuları görerek karşı hamle fırsatları bulabilirsiniz.
  • Bu hile sayesinde yine yukarıda belirttiğimiz engellerin arkasında yer alan kişileri engeller arkasından kolaylıkla vurarak ölmeden karşılaşmalar tamamlayabilirsiniz.
  • CS:GO Güncel Wallhack ve Anti VAC Ban Hilesi 25.12.2017 tarihli hilemizin en büyük özelliklerinden birisi de kullanan kişilere hangi silah kullanırlarsa kullansınlar sekmeden atış yapma olanağı sağlamakta.
  • Hile içerisinde yer alan özel yazılımlar sayesinde oyundan uzaklaştırmanızın önüne geçerek Anti VAC Ban sistemine sahip olmakta. Hileyi indiren kişilere kesinlikle Ban garantisi vermediğimizi belirtmek istiyoruz.

Hile Kurulumu (Videolu)

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

Virüs Total: TIKLA

CS:GO Güncel Wallhack ve Anti VAC Ban Hilesi 25.12.2017

 


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir