1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

CS:GO Güncel Wallhack – Duvardan Geçme Hilesi 13.12.2017

CS:GO Güncel Wallhack – Duvardan Geçme Hilesi 13.12.2017

Dünyanın en popüler oyunlarından birisi olarak gösterilen CS:GO, Steam çatısı altında oyun işleyişini sürdürmeye çalışmaktadır. Steam platformunun başlıca en büyük özelliklerinden birisi de hilenin önüne geçerek kullanıcılarına güvenli bir ortam sağlamak olduğu ifade edilmekte. Ne kadar güvenilir yapı kurarsa kursun yine de yazılımcılar sistemsel açıklar bularak istedikleri oyunlar üzerine hile geliştirmektedir. Bu yazımız içerisinde de CS:GO Güncel Wallhack ve Duvardan geçme hilesi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Geçtiğimiz günlerde yine bu hilenin aynısından paylaşmış fakat güncelleme ile ortadan kaldırıldığını söyleyebiliriz.

Hile Özellikleri

  • Daha önceden de bahsettiğimiz üzere bu hileyi kullanan kişiler oyun içerisinde bulunan tüm duvarları ortadan kaldırabilir, arkalarında bulunan kişileri görebilir.
  • Hile sadece duvar arkalarını değil, oyun içerisinde bulunan tüm engellerin arkalarını gösterebilmektedir.
  • Wallhack’in sağlamış olduğu en büyük avantajlardan birisi de mermilerin sekmeden vuruş sağlaması olarak gösterilmekte.
  • Hile güncelliğini sadece 2 maksimum 3 gün korumaktadır. Bu nedenle sürekli internet adresimiz üzerinden güncel sürümleri kontrol edin.

Hile Kurulumu

  • Aşağıda yer alan bağlantılardan CS:GO Güncel Wallhack – Duvardan Geçme Hilesini bilgisayarlarınıza indirin.
  • İndirilenler klasöründe yer alan rarlı dosyayı masaüstüne taşıyarak rardan çıkartın. Akabinde içerisinde yer alan kurulum dosyasını yönetici olarak çalıştırın.
  • Yönetici olarak çalıştırma işleminin sonucunda oyuna giriş yapın.
  • Wallhack’i ne zaman çalıştırmak istiyorsanız klavyelerinizden F1 tuşuna basmanız yeterlidir. Kapatma işlemi yine F1 tuşu üzerinden yapılmaktadır.

Hileyi İndir

İndirme Linki: İNDİR

CS:GO Güncel Wallhack – Duvardan Geçme Hilesi 13.12.2017


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir