1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

CS:GO Güncel Multihack 06.01.2018

CS:GO Güncel Multihack 06.01.2018

Counter Strike Global Offensive oyunu, bizlere çocukluğumuzu yeniden hatırlatmak, bilgisayar ile ilk tanıştığımız yıllarda sunulan Counter Strike oyununun online olarak yeniden hayatımıza kazandırılması için özenle olarak hazırlandığını söyleyebiliriz. Bu oyun Steam platformu içerisinde yer almasından dolayı çok sıkı güvenlik önlemleri ile korunduğunu, oyun içerisinde affedilmeyen tek şeyin hile kullanımı olduğunu belirmek istiyoruz. Bizler, oyuncularan gelen istekleri geri çevirmemek adına hile paylaşımları yaptığımızı, hile içeriğinde hilenin tespit edilememsi için özel sistem gereksinimleri getirdiğimizi belirtmek istiyoruz. Hilenin dengeli ve arada bir olarak kullanılması kesinlikle uzaklaştırma cezası almamanıza olanak sağlamakta.

Hile Özellikleri

  • Multi hack içerisinde yer alan özelliklerden ilkinin Aimbot olduğunu söyleyebiliriz. Bu özelli kulanılan silahlara ekstre özellikler katarak nişan kabiliyetini artırarak tek atışta rakiplerinizi alt edebilmenizi sağlamakta.
  • Aimbot dışarısında wallhack’ın önemli bir yeri olduğunu ve oyun içerisinde duvarlar arkasında yer alan ya da saklanan oyuncuların yerlerini kolaylıkla görebilmenize olanak sağlar.
  • Sekmeme, sınırsız mermi, ölümsüzlük gibi özellikler hile içersinde yer almasına karşın birçok özelliğin sürekli olarak kullanılmamasını istiyoruz.
  • Hilenin Anti VAC ban özelliğine sahip olduğunu dolasıyla oyundan uzaklaştırılmamak üzerine tasarlandığını söyleyebiliriz.

Hile Kurulumu

  • Hileyi ağadaki bağlantıdan indiren kişiler ilk olarak CS:GO oyununa giriş yapmalıdırlar.
  • Oyuna giriş yapan kişiler masaüstüne geri dönerek hile dosyası içerisinde yer alan Extreme Injector’e tıklayarak gelen pencereden hile klasörü içerisindeki DLL dosyasını seçmelidirler.
  • Gerekli seçimin yapılması durumunda oyuna giriş yapan kişiler klavyeden Insert tuşuna basmaları durumunda hile paneline ulaşarak aktif edebilirler.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

CS:GO Güncel Multihack 06.01.2018


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir