1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

CS:GO Güncel Hile 12.01.2018

CS:GO Güncel Hile 12.01.2018

CS:GO güncellemelerinin son zamanlarda giderek arttığını paylaştığımız hilelerin sırası ile engellendiğini görmekteyiz. Bu konu hakkında yaptığımız çalışmaların sürekli devam ettiğini, okuyucularımız için güncel hile geliştirmeye devam ettiğimizi belirtmek istiyoruz. Güncel olarak eklediğimiz hilelerin içeriklerinin birbirinden farklı olduğunu, geçmiş hilelerimiz içerisinde yer alan bazı özelliklerin güncel hileler içerisinde yer almadığını söyleyebiliriz. Bu durum tamamen gelen güncelleştirmeler ile alakalı bir durum olduğunu söyleyebiliriz. Şu an yazımız içerisinde yer alan CS:GO Güncel Hile 12.01.2018 herhangi bir şekilde tespit edilemediğini ve kullanıma açık halde olduğunu söyleyebiliriz.

Hile Özelllikleri

  • CS:GO Güncel Hile 12.01.2018 içerisinde okuyucularımız tarafından en çok istenen özellik olan Aimbot özelliğinin yer aldığını söyleyebiliriz. Bu sayede rakiplerinize dahi iyi odaklanabilir ve atışlarınızı tam olarak isabetli olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • NoSmoke sayesinde oyun içerisinde sık sık atılan sis bombalarından etkilenilmediğini, sis bombalarından etkilenen kişileri rahatlıkla görebildiklerini dile getirebiliriz.
  • Wallhack, TriggerBot, sekmeme gibi alt özellikler hilemiz içerisinde yer alan diğer özellikler arasında yer almaktadır.

Hile Kurulumu

  • CS:GO Güncel Hile 12.01.2018 hilesini çalıştırmak isteyen kişiler öncelikle aşağıda yer alan indirme bağlantısı üzerinden hileyi indirmelerini daha sonra CS:GO oyununa giriş yapmaları gerekmekte.
  • Oyuna giriş yapan kişiler masaüstüne geri dönerek indirdikleri hile dosyası içerisinde yer alan ınjector.exe programını çalıştırmaları, ardından gelen uyarılara karşın 2 kere Enter tuşuna basmaları gerekmekte.
  • Bu işlemi tamamlayan kişiler oyuna geri dönerek Insert tuşuna basarak hilelerini aktif hale getirebilir.

İndirme Linki

Hileyi İndir: İNDİR

CS:GO Güncel Hile 12.01.2018


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir