1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

CS:GO FPS Artırma Yöntemleri

CS:GO FPS Artırma Yöntemleri

Dünyanın en popüler oyunları arasında daimi üyeliğe sahip olan CS:GO, milyonlarca oyun tarafından eş zamanlı olarak oynanmakta. Oyuncuların karşılaşmalar içerisindeki başarısını artıran en büyük etmenler arasında yer alan FPS olayı yüksek olması durumunda oyun bağlantı hızının yerle bir olmasına neden olmakta. Oyun içerisinde daima kazanan, Global seviye içerisinde yer alan oyuncuların tamamının Ping sorunu yaşamadıklarından dolayı kendilerini rahat geliştirdikleri belirtilmekte. Bu yazımız içerisinde yer alan yöntemler ile FPS durumunuzu 50’nin altına kadar düşürebilirsiniz.

  • CS:GO FPS Artırma Yöntemlerinden ilki bilgisayar bakımı ile sağlanmaktadır. Oyun oynadığınız bilgisayarı sürekli temiz tutmaya çalışarak fanlarının tıkanmasını engelleyin. Düzenli olarak belirlediğiniz ay dilimleri içerisinde termal macun yenilemesi yapmanız gerektiğini de belirtmek istiyoruz.
  • Oyuna gireceğiniz vakit bilgisayarlarınızda bulunan virüs programını ve Windows Güvenlik Duvarını devre dışı bırakın. Bu sayede işlemciye binen yükü hafifleterek daha oyuna daha fazla güç verilmesine olanak sağlayabilirsiniz.
  • Bilgisayarlarınızda bulunan başlangıç programlarının tamamını kapatın. Bu konu ile ilgili internet üzerinden birçok kaynak bulabilirsiniz.
  • Bilgisayarların driver güncellemelerini daima yapıyoruz. Aksatılan bir güncelleme oyun içerisinde eksi bir FPS olarak karşımıza çıkacaktır.
  • Eğer laptop üzerinden CS:GO oynuyorsanız Pil ayarı daima Yüksek Performans olarak seçilmelidir. Bu sayede oyundan daha fazla etkiler alabilirsiniz.

Bazı ekran kartları ve Steam platformu üzerinden yapılacak ayarlamalar ile de CS:GO FPS Artırma işlemlerinin yapıldığı . görülmekte. Biz bu yazımızda temel bilgiler doğrultusunda en sağlıklı FPS artırma yöntemlerini dile getirmeye çalıştık.

 


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir