1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

CS:GO Bitcoin Wallhack İndir

CS:GO Bitcoin Wallhack

İnternet üzerinden online olarak oynanabilen oyunlar arasında lider konumda yer alan CS:GO her geçen gün popülerliğini artırarak oyun tarihi içerisinde kalmaya devam ediyor. Gencinden yaşlısına kadar herkes tarafından rahatlıkla oynanan bu oyun son zamanlarda sadece usta kişilerin keyif alabileceği alana dönüşmüş durumda. Yıllarını Counter Strike oynayan geçiren büyük bir nesil bu oyun içerisindeki ustalıklarını konuşturarak rakiplerini kolaylıkla silip süpürebilmektedir. Bu durumdan rahatsız olan oyuncular tahmin edebileceğiniz gibi hile arayışlarına girmektedir. Bu hilelerden birisi olan Bitcoin Wallhack’in özellikleri

Hile Özellikleri

  • CS:GO Bitcoin Wallhack oyun içerisinde saklanma, pusu kurma gibi birçok etmeni ortadan kaldırarak rakiplerin saklandıkları yerleri kolaylıkla görmeye olanak sağlar.
  • Duvarların arkasını rahatlıkla görebilen oyuncular, ellerindeki delici silahın gücüne göre rakiplerini kısa sürede saha içerisinden temizleyebilirler.
  • CS:GO Bitcoin Wallhack hilesinin sağlamış olduğu bir diğer avantaj ise sekmeme hilesidir. Aldığınız silah her ne olursa olsun atışların tam 12’den vurulmasına katkı sağlar.

Hile Kurulumu

  • CS:GO Bitcoin Wallhack hilesini aşağıdaki bağlantı üzerinden indiren kişiler hileyi indirilenler klasöründen masaüstüne taşımalıdırlar.
  • Masaüstüne taşınan hile dosyasını rardan çıkarıp içerisine tıklayın.
  • Hile klasörü içerisinde yer alan setup dosyasını yönetici olarak çalıştırarak oyuna giriş yapın.
  • CS:GO oyununa giriş yapan oyuncular klavyelerinden F1 tuşuna basarak hileyi aktif hale getirebilirler.

Hileyi İndir

İndirme Linki: İNDİR


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir