1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Cs Go Wallhack Duvardan Görme v2.3 Hilesi 2017

Cs Go Wallhack Duvardan Görme v2.3 Hilesi 2017

İlk önce Half-Life’a mod olarak gelen Counter Strike, beklenmedik bir şekilde büyük bir ilgiyle karşılandı ve milyonlarca kopyanın satılması ile büyük bir başarı yakaladı. Günümüze kadar farklı versiyonları çıksa da bazı versiyonları çok tuttu bazıları ise oyuncular arasında pek benimsenmedi. Oyun için ödüllü turnuvalar dahi düzenlendi ve düzenlenmeye devam etmektedir. Cs Go Wallhack ise oyunda farklı tat arayanların kullandığı şifrelerdir. Aynı zamanda botlar ile oynamak istediğinizde bu kodları kullanarak çeşitli hilelerle oyunu oynayabilirsiniz. Hareket hızını artırma, farklı silahlar, yer çekimi ayarları gibi bir çok hile ile oyunu oynayarak oyunu daha zevkli hale getirebilirsiniz.

Cs Go, sıradan bir oyun değildir. Sadece karşına çıkanı vurduğun bir oyun olarak görenler bu oyunu tam manası ile zevk alarak oynamamış demektir. Oyun aslında stratejinin önemini gösteren oyunlardandır. Strateji oluşturmak için oynadığınız bölümü çok iyi bilmelisiniz. Gizli alanları, saklanabileceğiniz köşeleri, mermi geçiren duvarları bildiğinizde oyun daha zevkli bir hala gelecektir. Özellikle ses ile düşmanın nerede olduğunu tespit etme bu oyunu daha zevkli hale getirmektedir. Bir çok hile bulunmaktadır ve hileler sayesinde oyunu farklı hale getirebilirsiniz. Hileleri gelen olarak sürekli oynadıktan sonra bir değişiklik arayanlar daha çok kullanmaktadır.

2000 yılında sadece PC’lerde oynanabilen Counter Strike büyük bir ilgi görmesi ile Xbox’larda da oynanmaya başlamıştı. Daha sonra Zero, Source, Global gibi bir çok versiyonu piyasaya sürülmüştür ve hepsi başarılı olarak büyük satış rakamları yakalamıştır. Dünya üzerinde en çok satan oyunlar arasında yerini alan oyun günümüzde hala popülerliğini koruyan nadir oyunlardan biridir. Online oynadığınızda hileleri kodlar ile gerçekleştirmeniz mümkün değil. Eğer csgo hileleri geçerli olsun istiyorsanız server kurduğunuz bilgisayardan hile kodlarını girmeniz gerekli. Botlar ile oynuyorsanız da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu hileler CS oyun ayarlarından farklı olarak oyunda yasak olan bir çok işlevi aktif edebilmektedir.

Yazılı Anlatım

1-) Aşağıdaki yerden facebook ile arkadaşlarınla paylaş.

2-) Hileyi indir ve rardan çıkart.

3-) Csgo’ya giriş yap.

4-) Oyunda F6’ya basıp tamam diyin.

5-) Enjeksiyon işlemini bekle tekrar tamam de.

6-) F6’ya tekrar sunucuya katılmak için tıklayın.

İndirme Linkleri

Tıkla İndir


Arkadaşlarınla Paylaş!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir